Autozastavárna vám půjčí až 80 % z hodnoty vozu. Navíc s ním můžete i nadále jezdit!

Lenka Němcová
29. listopadu 2016
3 minuty čtení

Máte finanční problémy a nevíte, jak je efektivně vyřešit? Buďte v klidu – něco takového se může stát každému. V dnešní uspěchané době jsou potíže s rozpočtem na denním pořádku. Přesto byste neměli strkat hlavu do písku a nečekané výdaje uhradit. Ale co si počít, když vám nepůjčí nikdo z vašich blízkých a obrátí se k vám zády i banka? Ať kvůli záznamu v registru nebo z jiných důvodů, stále máte šanci na solidní půjčku. Stačí, když dáte do zástavy automobil.

Některé nebankovní půjčky jsou v určitých ohledech ještě atraktivnější než bankovní úvěry. Stačí se poohlédnout po někom, kdo vám půjčí dostatečné množství finančních prostředků za výhodných podmínek. Třeba na známou autozastavárnu Zastavuz s.r.o., která nabízí půjčky bez registru s možností využívání vozu i během zástavy.

Vyřízení půjčky na Zastavuz.cz je snadné, rychlé a bezpečné. Nechcete-li riskovat, že se kvůli úvěru dostanete do ještě horší situace, pak je pro vás zastavení automobilu ideálním řešením. Autozastavárna nabízí dvě formy zástavy, a to Money & Store (automobil zůstane na hlídaném parkovišti) a Money & Drive (automobil můžete nadále využívat). Vše je naprosto transparentní a s veškerými podmínkami budete seznámeni v dostatečném předstihu. Autozastavárna dbá na svou dobrou pověst a klientům nic netají.

Zástava automobilu formou Money & Store nabízí výhodnější úroky. Je vhodná pro každého, kdo se bez automobilu po dobu splácení obejde. O vozidlo je dobře postaráno – zůstane na non-stop hlídaném parkovišti a ochrání ho all-in pojištění.

Výhoda varianty Money & Drive spočívá v tom, že automobil můžete používat, i když je předmětem zástavy. Musíte se však smířit s méně výhodnými parametry.

A kolik peněz můžete zástavou automobilu získat? S trochou štěstí až 80 % odhadní ceny!

Jak zní resumé? Zastavte auto a získejte půjčku bez registru. Anebo se koukněte na srovnání nebankovních půjček a vyberte si jinou alternativu…

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky