Pokojíček jako pro andílka

Lenka Němcová
24. listopadu 2016
3 minuty čtení

Ať už naše ratolesti zlobí nebo ne, zavřít je občas na chvíli do jejich království je k nezaplacení. Oč dokonalejší prostředí jim jejich svět nabídne, o to méně z něj budou utíkat do naší náruče. Budiž nám pak dopřána chvilka dokonalého odpočinku u šálku kávy a jim prostor pro nekonečnou dětskou fantazii.

Při zařizování dětského pokoje je rozhodující řada faktorů. Bezpečnost, účelnost, snadno udržovatelný materiál, ale též i ona příslovečná jednoduchost, ve které je krása. Měli bychom vše svěřit do rukou profesionála. Nám tím odpadne řada starostí a děti s námi pak jistě ocení dokonalost do nejmenšího detailu.

Originalita a funkčnost

Správný nábytek do dětského pokoje musí vyhovovat potřebám těch nejmenších a zároveň poskytnout útulné zázemí třeba i studentům a případným návštěvám. Na věku nezáleží. Vy znáte svou ratolest – odborník odhadne, v jakém prostředí se bude cítit nejlépe.

Mile mne potěšil nábytek MAX. Zváží vždy individuálně potřeby a přání každého, ale nepodcení přitom pravidla pro specifickou koncepci dětského nábytku. Ta je samozřejmě v rámci bezpečí důležitá. O této oblasti třeba já nevím nic, proto vítám každou radu a tip – věřím ve zkušenost.

Sen versus skutečnost

Bylo překvapivé, jak málo se liší výsledek od mých amatérských plánů. Už při zpracování 3D návrhů dětských pokojů sami nebudete věřit vlastním očím. Nakolik v nábytku MAX dokáží zhmotnit vaše představy, to můžete zjistit zdarma při nezávazné konzultaci a to včetně předběžného cenového rozpočtu – to se mi zdá fér.

Stylové dětské pokoje na míru nejsou však již výsadou pouze domácností. Zařizujete-li si dětskou ordinaci, mateřskou školu, jesle či jakékoliv jiné zařízení pro děti, i s vámi se tým profesionálů rád podělí o své dovednosti a svou nápaditost. Co takhle nadělit si pod stromeček rozhodnutí, že sebe i děti odměníte něčím účelným a krásným?

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky