Jazykové kurzy pod taktovkou specialistů

Adam Valový
21. prosince 2016
2 minuty čtení

Rádi byste obohatili své dovednosti? Naučte se cizí jazyk. V dnešní době je neznalost cizího jazyka nepředstavitelná. Ať už máte spadeno na angličtinu, němčinu, španělštinu, ruštinu, francouzštinu anebo vás láká exotická řeč, nikdy nešlápnete vedle. Pokud vám nestačí klasická výuka on-line a potřebuje profesionální přístup, obraťte se na odborníky.

Upevněte svoje znalosti

Už vás nebaví, jak si vás kolegové v práci dobírají, že umíte jen svou rodnou řeč? Nevíte, co dělat po maturitě? Potřebujete si naplánovat individuální program dle svých časových možností? Jazykové školy jsou pro vás tím nejlepším řešením. LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ. Dodržuje kodex kvality a pečuje o efektivní způsob vzdělávání. Všichni lektoři jsou podrobeni přísným kvalifikačním požadavkům. Ověření jejich znalostí posuzuje přední český metodik Karlovy Univerzity.

Naučte se o své zaměstnance pečovat

Pokud nejste spokojeni s jazykovými znalostmi svých pracovníků, dopřejte jim jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny anebo jiné světové řeči. Výuka probíhá přímo u klienta či ve vlastních učebnách LINGUA SANDY. Vzdělávání je vhodné pro zaměstnance, top management, zahraniční organizace a státní instituce. Veškeré služby jsou určeny rovněž pro realitní makléře, cestovní kanceláře, lékaře, zdravotní sestry i call centra. Harmonogram výuky je odvozen od požadavků zákazníků.

Pro děti jen to nejlepší

Mimořádné jazykové kurzy angličtiny vyhledávají i rodiče předškoláků a dětí školou povinných. Pokud máte doma malého vzdělance, potěšte ho výukou tradičních cizích řečí anebo vietnamského, japonského, italského a francouzského jazyka. LINGUA SANDY nezapomíná ani na středoškoláky. Jednoleté pomaturitní studium angličtiny i španělštiny s přípravou na mezinárodně ceněné zkoušky a OSP Scio testy s výukou v Praze 1 je tou nejlepší volbou pro mládež.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky