Stylové gadgety

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Dokážete si představit den bez své oblíbené muziky? Pokud ji rádi posloucháte i cestou do práce, ve vlaku, při procházce v parku nebo kdekoliv jinde, možná byste si měli pořídit stylová sluchátka Axent Wear. Co je na nich tak zvláštního a v čem jsou lepší než fenomenální Koss Porta Pro či Beats By Dre? Kvalitu reprodukce jsme bohužel netestovali, nicméně design hovoří za vše. Pravděpodobně jde o nejroztomilejší sluchátka, která kdy spatřila světlo světa.

Za sluchátky Axent Wear stojí hudební a technologičtí nadšenci Wenquing Yan a Victoria Hu. Kočičí uši nejsou na sluchátkách jen tak pro parádu, ale skutečně fungují. Můžete si pouštět hudbu jen tak pro sebe, nebo udělat veřejnou reprodukci. Sluchátka jsou k mání v různých barevných kombinacích (modrá, červená, zelená a fialová) a momentálně jsou již v prodeji.

Co se týče technických parametrů, frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 KHz. Sluchátka disponují dobíjecími bateriemi, ale lze je zapojit také přes klasický 3.5 mm jack. Údajně jsou velmi pohodlná a netlačí ani při delším poslechu. Cena se pohybuje kolem 150USD. Další informace najdete na https://www.axentwear.com.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *