Stylové gadgety

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Dokážete si představit den bez své oblíbené muziky? Pokud ji rádi posloucháte i cestou do práce, ve vlaku, při procházce v parku nebo kdekoliv jinde, možná byste si měli pořídit stylová sluchátka Axent Wear. Co je na nich tak zvláštního a v čem jsou lepší než fenomenální Koss Porta Pro či Beats By Dre? Kvalitu reprodukce jsme bohužel netestovali, nicméně design hovoří za vše. Pravděpodobně jde o nejroztomilejší sluchátka, která kdy spatřila světlo světa.

Za sluchátky Axent Wear stojí hudební a technologičtí nadšenci Wenquing Yan a Victoria Hu. Kočičí uši nejsou na sluchátkách jen tak pro parádu, ale skutečně fungují. Můžete si pouštět hudbu jen tak pro sebe, nebo udělat veřejnou reprodukci. Sluchátka jsou k mání v různých barevných kombinacích (modrá, červená, zelená a fialová) a momentálně jsou již v prodeji.

Co se týče technických parametrů, frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 KHz. Sluchátka disponují dobíjecími bateriemi, ale lze je zapojit také přes klasický 3.5 mm jack. Údajně jsou velmi pohodlná a netlačí ani při delším poslechu. Cena se pohybuje kolem 150USD. Další informace najdete na https://www.axentwear.com.

Další články

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Couchlet: Revoluční USB nabíječka vám umožní nabíjet smartphone tam, kde to máte rádi

Velmi kompaktní běžecký pás vám doma překážet nebude

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *