Krása a móda

Barber’s wife: Jedinečné pánské kadeřnictví v Praze

Pohlédli jste pravdě do očí a usoudili, že by váš look potřeboval radikální změnu? Chcete zabodovat u opačného pohlaví? V tom případě začněte změnou účesu. Právě ten je totiž naprosto zásadní a odvíjí se od něj celkový dojem, jakým na své okolí působíte. Máte-li špatné zkušenosti s holičstvím, do kterého jste doposud docházeli, udělejte krok kupředu a zavítejte do míst, kde se tak trochu zastavil čas. Jedinečné pánské holičství Barber’s wife změní vaše dosavadní představy o tom, jak by to mělo v podniku tohoto typu chodit. Zkušená holička Žaneta Dostálová se na vás usměje, nabídne vám kvalitní whiskey, rum nebo pivo a poté vám vytvoří účes, na který budete právem hrdí.

Tak trochu jiné holičství

Pánské kadeřnictví Praha Barber’s wife je jako stroj na cestování časem. Jakmile vstoupíte do ryze pánského prostředí, okamžitě zapomenete na každodenní starosti. Zdejší atmosféra vás pohltí a užijete si každičkou minutu strávenou na holičském křesle i mimo něj.

Nechte pracovat profesionálku – pozná, co vám sluší

Žaneta Dostálová razí individuální přístup a bere ohledy na potřeby zákazníků. Zakládá si na perfektním výsledku a nepodceňuje detaily. Během bohaté praxe prošla jedním z řetězců kadeřnických salonů v nákupních centrech a poté spolupracovala s renomovanými světovými vlasovými stylisty z USA, Francie, Itálie a Anglie. Podílela se na tvorbě účesů na módních přehlídkách renomovaných značek, češe kolekce do prestižních magazínů a bedlivě sleduje nejnovější trendy.

Necháte-li se ostříhat profesionálkou, která svou práci miluje, nebudete litovat. Žaneta Dostálová zároveň bravurně ovládá břitvu a dokáže vám, že holení může být mnohem příjemnější, než jak jste ho vnímali doposud.

Barber’s wife je zkrátka neobyčejné místo, na které se budete rádi vracet. Objednat se můžete online na www.barberswife.cz.

Další články

Tohle se opravdu nepovedlo… 33 strašných tetování

Děsivý dračí batoh – s tímhle budete na ulici nepřehlédnutelní

10 stylových triček na motivy Walking Dead

10 drsňáckých triček s potisky na motivy TOP filmů a seriálů

Mikina jako stvořená pro milovníky vapingu. Nevídaně vychytaný streetwear!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete, aby vám neunikl žádný článek?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný souhrn všech zajímavých článků a informací, publikovaných na našem magazínu.