Děti a rodina

Předpokladem dobře placené práce je kvalitní vzdělání. Multimediální tvorba má budoucnost!

Máte doma teenagera, který nastoupí do posledního ročníku základky? Čeká ho důležité rozhodnutí. Bude si muset vybrat střední školu, což může významně ovlivnit celý jeho život. Pokud se nemůže rozhodnout a stále váhá, pomozte mu. V případě, že má zájem o moderní technologie a baví ho počítače, mohl by se mu zamlouvat studijní obor Multimediální tvorba na pražské Soukromé střední škole cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Nepřestávejte číst a dozvíte se, proč je obor atraktivní a má velký potenciál budoucího uplatnění na pracovním trhu.

Moderní média nás provází doslova na každém kroku. Což je sám o sobě důvod, proč je obor multimediální tvorba tak perspektivní. Bez nadsázky lze říct, že absolvent oboru, který úzce souvisí s informatikou a médii, má práci jistou.

Podstatou oboru Multimediální tvorba je výuka moderních technologií. Studium trvá 4 roky a je ukončeno maturitní zkouškou. Nedílnou součástí výuky jsou úzce profilované předměty jako multimediální tvorba, výpočetní technika, marketing, management multimediální tvorby v cestovním ruchu, prostorová tvorba, multimediální technologie, písmo a figurální kresba, tvorba a správa webových stránek, digitální fotografie a animace, design a autocad. Podstatné je také zapojení studentů do praxe. Během studia se podílí na fungování skutečné firmy – cestovní kanceláře CK ARCUS a tvoří reklamní spoty, upravují webové stránky apod. Kombinace teoretických znalostí a praktických dovedností je předpokladem pro okamžitý vstup na trh práce i bez dalšího studia na VŠ. Na druhou stranu však obor Multimediální tvorba k pokračování ve studiu přímo vybízí.

Pokud vás studium na Soukromé střední škole cestovního ruchu ARCUS zaujalo, přečtěte si o oboru Multimediální tvorba více na www.multimedialnitvorba.cz. Dozvíte vše podstatné o přijímacím řízení, průběhu studia a další informace.

Další články

Kdy je vhodné koupit dítěti telefon: Zvažovaní faktorů a rozhodovací proces

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Hit jménem malování podle čísel. Proč je tak populární?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *