Tipy a rady

Být advokátem není jen zaměstnání, ale životní úděl

Právo a zákon jsou součástí každodenního života. Všichni někdy v životě prodáváme dům, kupujeme bydlení, potřebujeme napsat poslední vůli apod. a v tom případě je vhodné mít po svém boku právníka. Advokát pomáhá také v případě, kdy utrpíte vážné zranění, rozvedete se, nebo jste obviněni ze zločinu. Každý ho někdy potřebuje.

Nikdo vám samozřejmě nikdy nenařídí, že potřebujete právníka. Nárok na odškodnění si po dopravní nehodě si můžete vymoct sami. Rozvodový soud lze rovněž vypořádat bez něj. Nicméně s někým, kdo se ve vašich právech a povinnostech doopravdy vyzná, je situace jednodušší.

Advokát mění lidské osudy

Samozřejmě je to soudce, kdo vydá konečný rozsudek, nicméně právníci mají velkou šanci tento výsledek ovlivnit. Právě proto by si měl člověk dát záležet na tom, aby ho nezastupoval jen tak nějaký advokát Praha, měl by vybrat toho nejlepšího. A jak se pozná nejlepší právník? Má za sebou dostatek zkušeností, nesnaží se vás obalamutit odbornými termíny, víte o jeho dalších spokojených zákaznících.

Někteří advokáti své zaměstnání berou pouze jako zdroj obživy, jsou ale i tací, kteří jej vnímají jako životní úděl. Uvědomují si, jaká moc jim leží v rukou, a snaží se vždy dostát spravedlnosti, aby udělali náš svět zase o kousek přívětivějším. Mezi takové patří například JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin nabízející právní služby v oblasti ústavního, obchodního, správního, občanského, daňového, stavebního, rodinného, trestního, obchodního i pracovního práva.

Přináší do našeho světa spravedlnost

JUDr. Koschin má svou advokátní kancelář Praha už velmi dlouho, advokátem je od roku 1996. Za tu dobu mu prošlo pod rukama nespočet případů. Na každý se snaží pohlížet svým spravedlivým pohledem, pokaždé udělá maximum, aby se dostalo spravedlnosti. Své zaměstnání bere jako životní poslání, kterému je předurčen. Vždyť advokacie má v jejich rodině dlouhou historii. Dělá maximum pro to, aby se na území ČR a Slovenska bojovalo proti bezpráví. Je totiž členem České advokátní komory i Slovenské advokátní komory. Mimo jiné je také členem zkušební komise ČAK, takže je zodpovědný za přípravu nových advokátů.

Další články

Začněte s přípravou s předstihem a užijte si vánoční pohodu

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Pelyněk: Tradiční léčivá rostlina s mnoha přínosy pro lidské zdraví

Přechod: Vysvětlení, příznaky a zvládání této fáze života u žen

Příprava na přechodné období mezi letním a zimním počasím

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *