Stylové gadgety

Chcete vlastní kryt na mobil, který nikdo jiný nemá?

Trendy se mění, což lze dost dobře pozorovat také na sortimentu příslušenství pro mobilní telefony. Zatímco v minulosti byly obaly „nutným zlem“ a mobilům spíše ubíraly na eleganci, dnes je vše jinak. Příkladem budiž populární kryty na iPhone, které jsou k mání v různém designovém provedení. Díky vhodně zvolenému krytu může smartphone vypadat ještě lépe. Zároveň dáte okolí najevo svůj vkus, případně osobní postoj k určitému tématu.

Prioritou krytů je samozřejmě ochrana telefonu. Vzhledem k tomu, že moderní smartphony nejsou tak odolné jako někdejší „cihly“ (viz. legendární nerozbitná Nokia 5110), je dobře padnoucí obleček vskutku na místě. No a pokud se jedná o kryt na mobil s vlastní fotkou nebo jiným designem, není co řešit.

Samozřejmě platí, že ne každý kryt mobil stoprocentně ochrání. Obecně jsou lepší gumové kryty, které chrání zařízení o něco lépe. Uživatelé smartphonů přesto ve větší míře poptávají plastový kryt na iPhone. Je tenký, elegantní a telefonu padne jako ulitý. Vypadá skvěle, chrání smartphone před poškrábáním a je voděodolný. Když telefon spadne z větší výšky, kryt může prasknout, ale podstatné je, že se (většinou) nic nestane telefonu.

Pokud si zakládáte na originalitě, pravděpodobně se nespokojíte s obyčejným krytem, který má kde kdo. Unikátní kryt na mobil udělá z vašeho digitálního mazlíka stylový doplněk – od toho je tu služba MyCase.cz, kde si můžete navrhnout a nechat vyrobit vlastní kryt na mobil. Takový, který nikdo jiný nemá a mít nebude.

Tvorba designu probíhá v intuitivním prostředí online konfigurátoru. Můžete použít svou oblíbenou fotku, vybírat z různých vzorů a barev, přidávat texty a dělat další úpravy.

V nabídce najdete kryt na Samsung, iPhone, HTC, Sony, Blackberry a LG. A pozor – pokud se rozhodnete publikovat návrh pro ostatní, získáte slevu 100 Kč na další nákup. V každém případě nám své výtvory pošlete a podělte se s ostatními!

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *