Italština se vám bude hodit nejen na dovolené!

Adam Valový
11. března 2016
3 minuty čtení

Chystáte se na vytouženou dovolenou do Itálie? V tom případě si s sebou nezapomeňte slovník, protože většina Italů komunikuje anglicky jen s donucením. Chcete-li si pobyt užít plnými doušky, připravte se v předstihu a naučte se víc než jen pár základních frází. Samozřejmě se nabízí mnohem více důvodů, proč začít s výukou italštiny. Tento krásný jazyk využijete také při obchodní komunikaci s italskými partnery, a to nejen v Itálii, ale i u nás. Každý rok zde vznikají stovky italských společností a není tajemstvím, že Italové preferují komunikaci v jejich mateřském jazyce…

Italština je zvukomalebný jazyk a oproti jiným jazykům není příliš složitá. Odborníci přesto doporučují kvalitní kurzy italštiny než výuku svépomocí. Nevíte-li o žádné příležitosti ve svém okolí, bude se vám hodit nabídka individuálních kurzů, které zajišťuje jazyková škola PRESTO.

Proč se učit italsky individuálně?

Chcete-li se naučit italsky efektivně, pak je individuální výuka jako stvořená právě pro vás. Nebudete se muset přizpůsobovat potřebám dalších studentů (a oni vám) a dostanete k dispozici lektora, který se bude věnovat pouze vám. Na vašich stávajících jazykových dovednostech přitom vůbec nezáleží – kurzy italštiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Sami si vyberete, co se chcete naučit. Lektor vám sestaví plán výuky na míru a zaměří se na oblasti, ve kterých se potřebujete zlepšit. V případě zájmu vás připraví na mezinárodní zkoušky.

Nejsou individuální kurzy příliš drahé?

Jazyková škola PRESTO sice zajišťuje vysoce kvalitní výuku, ale to neznamená, že si ji nemůžete dovolit. Cena hodinové lekce začíná již na 340 Kč a pokud se dostavíte společně s kamarádem či kolegou, zaplatíte polovinu.

Místo výuky zvolíte sami. Lektor dorazí k vám domů nebo třeba do vaší oblíbené kavárny. Podstatné je, abyste se během výuky cítili příjemně. Napadá nás, že by možná nebyly od věci individuální kurzy ve vyhlášené italské pizzerii 🙂

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky