Chytré hospodyňky si z mytí oken a vysávání nic nedělají

Lenka Němcová
13. června 2016
2 minuty čtení

Nechcete ztrácet čas domácími pracemi? Jenomže když je přestanete dělat, brzy to u vás bude vypadat jako v chlívku. Jak z toho ven? Spoustu drahocenného času vám ušetří moderní technika. Zaměřili jsme se na mytí oken a vysávání – činnosti, které většina žen hodnotí jako nejnamáhavější. Stačí přitom tak málo – pořídit si několik praktických pomocníků.

Vysavač na okna

Mytí oken je bezesporu otrava. Tím spíš, pokud se vám ve finále naskytne pohled na šmouhy a jiné nedostatky. Nechcete-li aby vaše snaha přišla vniveč, pořiďte si vysavač na okna Nexon Window Cleaner.

Aku stěrka na okna disponuje integrovaným akumulátorem, který je mnohem praktičtější než kabel či baterie. Dobíjecí cyklus trvá cca 2 hodin a poté můžete po dobu 20 minut čistit okna nebo jiné omyvatelné plochy. Zdá se vám to jako příliš krátká doba? Vězte, že stihnete umýt minimálně čtyři velká okna. Rychleji to snad ani nejde.

Součástí čističe oken Nexon je nádobka na saponát a stěrka s nadstandardně širokou stírací plochou. Mytí oken vysavačem je natolik komfortní, že z něj přestanete mít noční můry.

Díky robotu se u vysávání nezapotíte

O další úroveň výše je robotický vysavač. Pokud se vám mytí oken aku stěrkou jeví jako příjemná záležitost, budete z plně automatického vysavače nadšená. Bude jezdit po bytě a postará se, aby na podlaze nezůstaly žádné nečistoty.

Robotické vysavače jsou energeticky nenáročné, tiché a umí toho víc než dost. Některé modely zastanou i funkci suchého mopu. Ceny vás mile překvapí, kvalitní přístroj seženete ve srovnatelné cenové hladině jako běžný vysavač.

roboticky-vysavac

Aku čistič oken a robotické vysavače jsme objevili v online drogerii Xantea.cz. Obojí je k mání za výhodné ceny a vždy skladem. Za pozornost však stojí i ostatní sortiment kvalitního zboží.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky