Cimbálka na svatbu i narozeninovou oslavu

Adam Valový
20. června 2020
2 minuty čtení

Pokud plánujete svatební hostinu či oslavu narozenin, měli byste myslet i na hudbu. V případě, že preferujete kapelu, která vám zahraje klasické české písničky, jako je „Vínečko bílé“, cimbálovka je tím pravým ořechovým. I v hlavním městě se dají sehnat kapely, jež vám zahrají a zazpívají tradiční moravské písničky.

Když jsem šel z Hradišťa. To ta Helpa. Přesně takové písničky mohou zaznít na vaší velkolepé akci. Cimbálka Praha pod vedením Petra Goryczky spojuje nadšené moravské a slovenské muzikanty, již se přestěhovali do středních Čech a zpříjemňují oslavy a hostiny krásnými písněmi. Cimbálová kapela působí především v Praze a okolí, ovšem vydá se za vámi do jakéhokoliv kouta republiky, pokud budete chtít.

Podívejte se na videoukázky

Přímo na webových stránkách cimbálovky najdete videoukázky, díky kterým si uděláte představu o tom, co vám dokáže kapela nabídnout a jak bude vaše oslava vypadat. Stejně tak na nich najdete kontaktní informace.

Jelikož cimbálovka Praha má za sebou dlouholeté zkušenosti, nemusíte se bát amatérského výstupu. Výkon muzikantů je opravdu profesionální. Dokonce se nebojíme říct, že se stanou zvukovou ozdobou vaší akce.

Oblíbené lidové písně

Cimbálka vám zazpívá a zahraje jakoukoliv lidovou píseň z Moravy, Slovenska a Čech. Hraje nejen folklor, ale dokáže hrát také folk a nebrání se ani dalším žánrům. Sestavu tvoří zpravidla čtyři, případně pět muzikantů, kteří hrají na housle, violu, cimbál a kontrabas.

Cimbálovku si lidé zvou na svatby, rodinné oslavy, ale i firemní večírky, košty vín a pálenek. Dokážou hrát v jakýchkoliv prostorech, tedy na venkovním prostranství, v restauraci i menší hale. Ozvučení je vždy perfektní, nemusíte se ničeho bát.

Nechejte si zpříjemnit připravovanou svatbu či oslavu, podívejte se na webovou stránku, kde najdete kontaktní informace i ceník.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Tipy a rady,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky