Zábava

Unikátní únikovou hru najdete v Praze

Boom kolem únikových her tady byl už před pár lety. Dnes únikovku najdete v každém větším městě a většina jich je dost podobných. Čím více jich odehrajete, tím lépe vám půjdou, protože pak už dokážete předvídat, kde by se mohla skrývat indicie. Přesto existují i hry, které jsou výjimečné a my jsme takové vypátrali v Praze.

Chcete-li si zahrát escape game Praha, máte prakticky nekonečně možností. My však radíme vydat se na ulici Vítkova 244/8 v Praze 8. Právě tam se odehrávají hry, jež jsou dost originální.

Doupě neřesti jen pro účastníky 18+

Co takhle vydat se na únikovou hru se svou drahou polovičkou a trochu se naladit na společný večer? Doupě neřesti je úniková hra určená dospělým. Vypráví příběh nevinné dívky, která potká upíra a zamiluje se do něj. Upír ji samozřejmě promění a společně se dlouhá léta oddávají erotickým hrátkám. Vy během hry nahlédnete do jejich doupěte neřesti!

Jungle a Zlobr pro děti

Jungle je úniková hra pro děti. Ne že by si ji nemohla zahrát celá rodina, ale děti budou nadšené. Příběh navazuje na oblíbený dětský film Jumanji. Ty úplně nejmenší určitě zaujme úniková hra pro děti Praha s názvem Zlobr. Je totiž kouzelně pohádková a obsahuje rébusy, pro které není potřeba umět číst ani počítat. Rodiče se u ní nicméně kolikrát zapotí více než samotné děti.

Maphia pro milovníky známé české hry

Česká počítačová hra Mafia je známá po celém světě, a pokud vás baví, bude pro vás jako stvořená úniková hra Praha s názvem Maphia. Oproti těm ostatním zmiňovaným se nachází na jiné adrese, tentokrát na ulici Pernerova 391/10 také v Praze 8. Vezme vás do světa, kde budete muset splnit špinavou prácičku pro mafiánského bosse. Aby byla atmosféra ještě stylovější, každý účastník dostane welcome drink. A pozor, tato úniková hra začíná již ve chvíli, kdy si ji rezervujete!

Ačkoliv je v Česku únikových her spousta, pořád se dá najít něco nového a neokoukaného. Escape game představuje skvělý způsob, jak trochu uniknout od reality a zapojit mozkové buňky. Je parádní zábavou pro rodiny, kamarády i firmy. Spousta firem chodí na únikovou hru na teambuilding.

Další články

Svět v miniaturách: Fascinující hobby modelářství

Od zábavy po strategii: Ideální hry pro Vaši dovolenou na horách

Big Brother zase s námi aneb Česko a Slovensko zažívá po 18 letech návrat kultovní reality show!

Skupina Tak co představila revoluční videoklip. Vytvořila ho uměla inteligence!

Hrátky s umělou inteligencí: Simpsonovi, kdyby je hráli slavní herci

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *