Podnikání a finance

Co je to 3M CUBITRON II?

V průmyslové oblasti působí spousta výrobců brusných pásů či lepicích pásek, přičemž jedním z nich je i společnost 3M. Zakládá si na moderních technologiích, které pojmenovává i specifickými názvy. Jedním z obchodních termínů je CUBITRON II označující precizně tvarované keramické zrno. Slouží k rychlému a chladnému broušení. V následujících řádcích se na tento materiál podíváme podrobněji.

CUBITRON II patří mezi prémiové úběrové materiály, které zvládnou pracovat s nerezem, kalenou ocelí, inconelem a dalšími hůře obrobitelnými materiály. CUBITRON II má jednu velkou výhodu – dochází k rovnoměrnému opotřebovávání a snadno se chladí. Brusivo je tvořeno přesně tvarovanými trojúhelníky, jež jsou orientovány všechny svisle. Všechny trojúhelníky jsou stejně velké a vyrábí se z keramiky. CUBITRON II má čtyřikrát delší životnost než jiné běžné brusivo s keramickým zrnem.

Další druhy brusiva

V oblasti broušení se neobejdete bez dalších pomůcek a nástrojů. Záleží na tom, jestli sháníte brusné kotouče pro úhlové brusky, na stopce, nebo pro přímé brusky. Zakoupit se dají i satinovací válce, brusné prstýnky, archy a houby, dále pak brusné role, satinovací válce či příslušenství pro broušení.

Lepicí pásky

Společnost 3M se kromě brusiva specializuje i na výrobu lepicích pásek, a to jak jednostranných, tak i oboustranných. V první řadě se 3M pásky vyznačují vysokou odolností, dlouhou životností a dokonalou pevností. Pásky jsou navrženy tak, aby vytvořily trvalé spoje, izolovaly a těsnily. Některé jsou odolné i proti chemikáliím, vlhkosti a UV záření. Při výběru tedy zohledněte to, k jakému účelu má být páska používána. Lepit můžete různé materiály – od keramiky a skla přes lakované kovy až po plasty.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli objednat lepicí pásky a brusivo, podívejte se do nabídky e-shopu PISKAČ a syn, a.s.

Další články

Zvyšování tržního podílu prostřednictvím efektivního B2B Lead Generation

Našli jste díru na trhu a chcete ji zaplnit svým nápadem? Myslete na certifikace

Co všechno potřebujete v restauraci či jiném gastro provozu?

Přichází doba šetření. Jak ale ulevit firemnímu rozpočtu?

Spusťte PPC reklamy i v zahraničí. Rozšíříte své podnikání

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *