Depp vs. Heard: Trailer a datum vydání

Adam Valový
2. srpna 2023
3 minuty čtení

Depp vs Heard, to je nový dokumentární seriál společnosti Netflix, který se bude zabývat soudním procesem Johnnyho Deppa a Amber Heardové o pomluvě a tím, jak se z něj stala celosvětová posedlost – prozradíme vám datum vydání a další informace.

Depp v Heard – datum vydání a trailer

Film Depp vs. Heard se začne na Netflixu vysílat 16. srpna. Níže se podívejte na upoutávku:

Oficiální popisek seriálu zní: „Depp vs. Heard je třídílný seriál zkoumající nechvalně proslulý případ pomluvy, který upoutal pozornost celého světa a stal se prvním soudním procesem na světě prostřednictvím TikToku.“

„Tento seriál, který poprvé ukazuje obě svědectví bok po boku, zkoumá tuto globální mediální událost a klade si otázky o povaze pravdy a její roli v naší moderní společnosti.

Za sérií stojí Emma Cooper, režisérky filmu Záhada Marilyn Monroe: The Unheard Tapes, The Disappearance of Madeleine McCann a několika dokumentárních filmů Louise Therouxe, včetně filmů Nejnebezpečnější zvířata Ameriky (první velké televizní vystoupení Joe Exotic Tigera Kinga) a Nejnenáviděnější rodina v Americe v krizi.

Cílem seriálu představit „neutrální přehled toho, co se stane, když veřejné mínění začne zastiňovat realitu“, přičemž výpovědi obou stran budou poprvé ukázány v ostrém kontrastu vedle sebe. Cooper se také prohrabala 200 hodinami živě přenášeného soudního procesu od uživatelů sociálních médií, včetně xQc.

„Film Depp versus Heardová zkoumá i roli, kterou v procesu sehrála sociální média, a vznáší provokativní a nepříjemné otázky o tom, jak mohly konverzace probíhající mimo soudní síň ovlivnit výsledek,“ dodává Netflix.

Jak probíhala kauza?

V roce 2020 Depp prohrál soudní spor o urážku na cti proti deníku The Sun poté, co soudce Nejvyššího soudu rozhodl, že tvrzení, že je „otloukánek“, jsou „v podstatě pravdivá“. Dva roky předtím Heard napsala pro Washington Post článek, v němž uvedla, že se stala „veřejnou osobou reprezentující domácí násilí“.

Depp kvůli tomuto článku pohnal Heard k soudu a po sedmitýdenním procesu plném vyčerpávajících svědectví a komentářů den po dni od všech na internetu porotci jednomyslně rozhodli ve prospěch hvězdy Pirátů z Karibiku. Depp byl také shledán odpovědným v jedné věci za pomluvu, přičemž Heardové byly přiznány 2 miliony dolarů.

Během tohoto období jste před případem nemohli uniknout; byl na sociálních sítích, v televizi, časopisech, novinách a podněcoval konverzace v malém po celém světě. A již brzy si soudní proces znovu prožijete v novém doku-seriálu Depp vs. Heard na Netflixu.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  2. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky