Stylové gadgety

Doggoramp je naprosto boží rampa pro malé pejsky. Dostanou se po ní až na postel!

Být malým pejskem je fajn. Pokud máte hodného páníčka, pak si jen celý den požíráte pamlsky, užíváte si škrábání a hrajete si s dětmi. Být malý znamená být roztomilý a jen málokdo takovému stvoření odolá. Jenomže minivelikost má i určité nevýhody. Jezevčík či čivava se nedostanou na postel nebo na gauč tak snadno jako doga. Naštěstí existují velmi vynalézaví páníčci, kteří pro své mazlíčky dělají první poslední. A tak se na indiegogo.com objevil projekt v podobě skládací psí rampy Doggoramp.

Skládací psí rampa se skládá z kolejnic a bezpečnostního provozu. Jednoduše ji složíte a vytvoříte tak přístupovou cestu pro vašeho malého pejska. Ten se po ní kdykoliv lehce dostane až do postele a zase zpátky. Různé úrovně umožňují nastavit rampu až na výšku 94 cm!

Minimalistický systém je lehký, skladný a dobře přenosný. Je určen pro menší psy a kočky o váze do 15 kg. Prodává se za 199 USD, což je momentálně lehce přes 4200 Kč.

Jednoduchý, ale velmi funkční koncept je momentálně ve fázi finišování a zájemci si již mohou objednávat – první rampy dorazí v někdy v průběhu září.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *