Doggoramp je naprosto boží rampa pro malé pejsky. Dostanou se po ní až na postel!

Adam Valový
13. května 2018
2 minuty čtení

Být malým pejskem je fajn. Pokud máte hodného páníčka, pak si jen celý den požíráte pamlsky, užíváte si škrábání a hrajete si s dětmi. Být malý znamená být roztomilý a jen málokdo takovému stvoření odolá. Jenomže minivelikost má i určité nevýhody. Jezevčík či čivava se nedostanou na postel nebo na gauč tak snadno jako doga. Naštěstí existují velmi vynalézaví páníčci, kteří pro své mazlíčky dělají první poslední. A tak se na indiegogo.com objevil projekt v podobě skládací psí rampy Doggoramp.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Skládací psí rampa se skládá z kolejnic a bezpečnostního provozu. Jednoduše ji složíte a vytvoříte tak přístupovou cestu pro vašeho malého pejska. Ten se po ní kdykoliv lehce dostane až do postele a zase zpátky. Různé úrovně umožňují nastavit rampu až na výšku 94 cm!

Minimalistický systém je lehký, skladný a dobře přenosný. Je určen pro menší psy a kočky o váze do 15 kg. Prodává se za 199 USD, což je momentálně lehce přes 4200 Kč.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Jednoduchý, ale velmi funkční koncept je momentálně ve fázi finišování a zájemci si již mohou objednávat – první rampy dorazí v někdy v průběhu září.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky