Dosáhli jste v roce 2019 na dotace? Využijte je!

Lenka Němcová
21. listopadu 2019
2 minuty čtení
Podařilo se vašemu sportovnímu klubu letos konečně dosáhnout na dotace či získat finanční dar od sponzora, a vy teď nevíte, jak zbylé peníze ještě před koncem roku rychle utratit? Podpořte týmového ducha a nechejte si zhotovit nové dresy.

V moderním dresu se hned sportuje lépe

Investici do takových věcí, jakou jsou nové dresy, by někdo mohl považovat za zbytečnou. Avšak jedná se o velký omyl, protože i taková zdánlivá maličkost dokáže sportovní tým namotivovat k lepším výkonům a celkově prospěje náladě mezi jeho členy. Přebytek financí z dotací či darů je pro tento účel naprosto ideální. Společnost DDsport vám při zaslání objednávky do 20. 12. 2019 vystaví fakturu ještě pro tento rok, avšak hotové dresy obdržíte počátkem roku 2020, tudíž všechno proběhne podle předepsaných pravidel ohledně využívání dotací.
Jedná se o firmu, jež má dlouholeté zkušenosti s oblékáním předních sportovních týmů. Je úplně jedno, zda momentálně potřebujete fotbalové dresy pro malé školáky, a nebo hokejové dresy pro tým plný dospělých mužů, z pestré nabídky si dokáže vybrat prakticky kdokoliv. Co se týče materiálů, tak se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, co sportovcům zajistí během výkonu maximální pohodlí a komfort.

Originální design podle vlastního návrhu

Společnost DDsport disponuje týmem šikovných grafiků, kteří vám pomohou převést vaše představy o ideálním vzhledu dresů do reality. Není problém různé motivy přizpůsobit pro jednotlivé střihy, takže váš tým může nový rok zahájit v takovém ošacení, jaké si vždycky přál. Velice oblíbené je taktéž zpracování vlastního návrhu. Vaše hasičské dresy klidně mohou nést potisk, který bude celý navrhnutý malými sportovci.
Uvědomte si, že absolutně nezáleží na tom, zda se jedná o tým amatérů, nebo závodíte na profesionální úrovni. Nový dres opravdu dokáže hotové divy, takže ani vteřinku neváhejte a pojďte do toho.
Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky