Cestování

Dovolená začíná už na letišti

Čas nabídek „first minute“ začíná. Venku sice ještě v plné síle panuje zimní počasí, znalý světoběžník a milovník letních radovánek u moře ale dobře ví, že právě teď nastává ideální čas, kdy je vhodné objednat letní dovolenou. First minute slibuje největší slevy z ceny a pakliže budete cestovat letadlem, neváhejte vybírat a objednat zájezd právě teď!

​Booking parkování z pohodlí domova

Cestovat na dovolenou letecky má mnoho výhod. Nejenže šetříte čas a nervy při dlouhém čekání na hranicích, pakliže opouštíte Schengenský prostor, kde probíhají důkladné kontroly, ale navíc můžete při dobré přípravě docílit i optimální a velmi příznivé ceny za letenku. A to není všechno. Díky Smileparking lze předem objednat a rezervovat i parkování na letišti. V případě, že provedete booking z pohodlí vašeho domova, můžete se na zaslouženou dovolenou vydat v klidu a pohodě.

Smileparking s otevřením INFINITY travel center & lounge přímo na letišti Václava Havla v Praze nabízí všem klientům možnost zaparkovat přímo na letišti. Dojedete až k terminálu 2 – přílety a dostanete se na parkoviště v první linii EUROPORT (T1+T2). Pohodlně si vystoupíte a o vše ostatní se postará asistenční řidič. Přeparkuje vůz na nedaleké sekundární parkoviště a navíc může nabídnout i čistící služby.

​O vaše auto bude perfektně postaráno

Služba Smileparking splňuje vysoké nároky důsledného zabezpečení. V provozu je 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu a veškerý provoz kryje pojištění až do výše 3 milionů korun.

Při příletu vás bude auto opět čekat na letišti. Cena za parkování začíná na 500 korunách za jeden den. Čím déle službu využíváte, tím výhodnější je výsledná suma. Týden parkování vás vyjde na necelých 900 korun, za desetidenní stání zaplatíte 1150 korun a čtrnáctidenní dovolená se vám prodraží jen o 1400 korun. Výhodněji to prostě již nejde!

Další články

Nejlepší dovolená v Karibiku: Tipy na TOP destinace a nejhezčí ostrovy

Nezapomenutelné pařížské skvosty: Průvodce nejkrásnějšími místy města světel

Kam v únoru za teplem? Tipy na 15 nejteplejších evropských destinací

Proč a kam cestovat v únoru po Evropě? Tipy nejen na prodloužený víkend

Kam v únoru po Evropě? 16 míst, která musíte navštívit

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *