Férové nebankovní půjčky, které vás nezruinují

Lenka Němcová
22. června 2022
3 minuty čtení

Férové nebankovní půjčky, které vás nezruinují

Pokud jste se dostali do svízelné finanční situace, kdy se jako jediné řešení nabízí půjčka, měli byste postupovat opatrně. Zejména v nebankovním sektoru nedávejte na první atraktivně se tvářící nabídku, jež vás ovšem může dostat do ještě větších potíží.

Na co si dát pozor?

V každém případě je to seriózní přístup a férové jednání instituce poskytující půjčky a úvěry svým klientům. Znamená to, že smluvní podmínky jsou sepsány přehledně a srozumitelně. Budou pochopitelné pro všechny, nejen pro odborníky pohybující se v bankovním či nebankovním sektoru. Nemusíte se tak obávat žádných záludností, které by na vás po podpisu smlouvy čekaly.

Snadná cesta k úvěru

Nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti by měly být krajním řešením, jak se dostat z obtížné situace. Zároveň jsou optimální cestou, neboť díky nemovitosti se dostanete k úvěru snáze a rychleji. Zpravidla též získáte nižší úrok a dobu splatnosti až 30 let. Ručit lze nemovitostí vlastní či nemovitým majetkem třetí osoby. Navíc s penězi můžete nakládat dle svého uvážení. Není třeba dokládat, na co jste je použili. Pokud splníte všechny podmínky, peníze obdržíte na bankovní účet do 48 hodin.

Když potřebujete rozjet podnikání…

Podnikatelský úvěr na nemovitost lze poskytnout až do výše 50 mil. s úrokem od 4,9 % p. a. I v tomto případě platí, že pokud se můžete zaručit nemovitostí, celá záležitost ohledně schválení úvěru proběhne velmi hladce. A přitom po celou dobu trvání úvěru máte možnost předčasného splacení nebo refinancování u bankovního sektoru. Férovým nebankovním institucím záleží na tom, aby se u nich klienti ozdravili a mohli co nejrychleji přejít do běžné banky, kde na ně čekají výhodnější podmínky. Rovněž vycházející vstříc těm zákazníkům, kteří své potíže netají, nýbrž jednají čestně a snaží se v případě platební neschopnosti nalézt řešení.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky