Filipínec používá make-up, aby vypadal jako hollywoodské herečky

Adam Valový
10. října 2014
1 minuta čtení

To, že někteří muži používají make-up, není v dnešní době nic zvláštního. Ale Paolo Ballesteros, filipínský herec a umělec, používá make-up ke změně své mužské identity. Pravděpodobně vás nepřekvapí ani to, že s trochou umu se muž dokáže změnit na sličnou dívku, nicméně v případě Paola vám asi dojdou slova. Filipínec se totiž dokáže transformovat do podoby největších hollywoodských celebrit.

Nepoužívá k tomu žádné protézy a většinou si vystačí s hromadou líčidel a parukou. Výsledek je naprosto dechberoucí. Některé fotografie sice vypadají tak trochu jako hororové verze celebrit, ale někdy je naopak k nerozeznání. Paolo má zkrátka univerezální obličej. V galerii se můžete kouknout na jeho proměnu v Julii Roberts, Kim Kardashian, Katy Perry, Drew Berrymore, Rihannu, Nicole Kidman, Jeniffer Lawrence, Audrey Hepburn, Britney Spears a další hollywoodské star. Zvládli byste to i vy?

Nezapomeňte sledovat umělcův instagram.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky