Tipy a rady

Fotoobraz: Jedinečná dekorace a super dárek

Hit letošních Vánoc? Těch je vždy hned několik, ale na pomyslném seznamu každopádně najdete tzv. fotodárky. Tedy zdánlivě obyčejné věci, které díky vlastním fotografiím dostávají úplně jiný rozměr. Což je skvělá zpráva pro každého, kdo chce svým nejbližším nadělit něco originálního a zároveň cenově dostupného. My jsme se zaměřili na fotoobrazy – právě ty (alespoň podle nás) patří k tomu nejlepšímu z daného sortimentu.

Potěší prarodiče i nejlepší přátele

Nejde vám do hlavy, proč byste měla letos vsadit právě na fotoobrazy? Důvod je prostý: potěší každého, bez výjimky. Hledáte-li perfektní dárek pro prarodiče, kteří již „všechno mají“ a neradi byste jim nadělili ponožky, papuče či jiný nepříliš originální dárek, právě jste ho našli. Až si pod stromečkem rozbalí úhledně zabalený obraz z jejich oblíbeného snímku vnoučat, případně jiné povedené fotky, budou jásat radostí. To samé platí i o vašich kamarádech. Schází-li vám inspirace, fotoobraz s výjevem jejich skvělé dovolené to jistí!

Zahrajte si na designéry a vytvořte úžasný obraz z vlastních fotek za pár minut

Navrhnou krásný fotoobraz není vůbec složité. Vyzkoušejte intuitivní online editor na empikfoto.cz a budete mít za chvíli hotovo.

Dostanete na výběr z více než 30 povedených šablon od profi grafiků, klipartů a rámečků – konečná podoba kompozice však závisí pouze na vašem vkusu. Díky funkci automatického rozvržení snímků je tvorba návrhu otázkou cca tří minut. A samozřejmě můžete zvolit formát – čtverec či vodorovný nebo svislý obdélník.

A když už zabrousíte na empikfoto.cz, nezapomeňte se podívat i na ostatní fotodárky. Trefou do černého může být také fotokniha, fotohrneček či fotopolštář. Nic z toho vás nevyjde na astronomickou částku a efekt předčí vaše očekávání. Lepší dárek než něco, co jste vytvořili s láskou, zkrátka neexistuje!

Další články

Začněte s přípravou s předstihem a užijte si vánoční pohodu

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Pelyněk: Tradiční léčivá rostlina s mnoha přínosy pro lidské zdraví

Přechod: Vysvětlení, příznaky a zvládání této fáze života u žen

Příprava na přechodné období mezi letním a zimním počasím

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *