Hi-tech mechanismus pro transport osoby se sníženou pohyblivostí

Adam Valový
12. května 2018
2 minuty čtení

Lidé, kteří se narodili s postižením, případně se potýkají s omezenou pohyblivostí kvůli nehodě, to nemají snadné. Činnosti, které zdraví lidé pokládají za naprosto běžné, jsou pro ně často naprosto nereálné. Problém může být i přesun z vozíku do postele, a to i v případě, že má dotyčná osoba k dispozici asistenta. Co si má počít třeba matka drobnější postavy s odrostlejším dítětem, která zrovna nemá po ruce svého silnějšího partnera? Naštěstí se vyvíjí sofistikované systémy, jako je Handi-Move-Body-Support.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Handi-Move-Body-Support může být realizován v rámci napevno umístěné stropní lišty, ale také samostatně a zůstat mobilní. Rychle, jednoduše a bezpečně zvedá osobu se sníženou pohyblivostí a dopraví ji do postele, na toaletu, do sprchy či kdekoliv jinde dle potřeby. Používá se také při plavání, hippoterapii a trénink chůze. Jde o velmi pohodlný systém z hygienických materiálů a může výrazně usnadnit život. Takových vynálezům tleskáme!

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zdraví,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky