Bydlení a styl

Inspirace pro vás: Měkce žlutá domácnost v Londýně

Máte-li v plánu rekonstrukci bydlení, jistě již máte určitou představu, jak by měl váš příbytek po dokončení prací vypadat. Po shlédnutí fotografií úžasného domku v severním Londýně možná původní plány změníte, neboť odborníci z Daniel Hopwood Studia odvedli zatraceně dobrou práci. Přestože má domek spoustu výhod – mnoho pokojů a hodně prostoru, v původním designu byl trochu moc otevřený a podle novopečeného manželského páru, který ho obývá, postrádal duši. A tak se rozhodli, že si domácnost nechají předělat tak, aby odpovídala jejich životnímu stylu.

Volba manželského páru padla na Daniel Hopwood Studio a je jasné, že šlo o dobré rozhodnutí. Po zásahu odborníků se z jejich domácnosti stal opravdový domov, ze kterého vyzařuje dokonalá rovnováha mezi vitage stylem a modernou.

V prvé řadě prošla rekonstrukcí kuchyně. Architekti ji vylepšili jazzově laděnými obklady a několika zajímavými kousky vyrobenými na zakázku. Podařilo se jim, aby interiér působil neokoukaně, což byl záměr.

Dalším krokem bylo rozdělení otevřeného obývacího pokoje pomocí oken Crittall a posuvných dveří. Vytvořila se tak televizní místnost s tmavou zdí a stylovými polštářky. A co se týče chodby, byla použita povznášející žlutá barva – je odvážná, ale rozhodně budí pozornost. Jistě si všimnete, že se žlutou barvou se v novém pojetí londýnského domku nešetřilo. Díky ní vypadá domácnost útulně a přitom neztrácí ze svého luxusu. 

Další články

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *