Jak na bolest kloubů? Pomůže vám kvalitní kloubní výživa!

Adam Valový
18. ledna 2015
3 minuty čtení

Ještě vám nebylo ani čtyřicet, ale máte pocit, jako byste byli v důchodovém věku už dávno? Bolí vás přece klouby a to v nižším věku nemůže být normální… Anebo ano? Možná vás to překvapí, ale nepříjemnými bolestmi kloubů trpí mladší ročníky stále častěji. Dokonce i lidé mnohem mladší než vy. Důvodů je přitom hned několik a mezi ty nejčastější patří komplikace spojené s úrazem a nadměrné opotřebení v důsledku provozování náročných sportovních aktivit. Existuje způsob, jak se dostat zpátky do formy?

Pokud budou vaše bolesti příliš intenzivní a dlouhotrvající, nezbude vám, než navštívit lékaře. Dozvíte-li se, že je příčinou vašich problémů artróza, snažte se nepropadat panice. Operace a transplantace kloubů nejsou na denním pořádku a patří spíše mezi krajní řešení. Zachránit by vás mohly speciální doplňky stravy, které kloubům poskytnou potřebnou výživu.

Již Hippokrates (zakladatel evropské medicíny) pravil, že naše zdraví reflektuje to, co jíme. A dodáme-li svému organismu všechny nezbytné látky, zbavíme se většiny zdravotních problémů. V opačném případě se budou onemocnění prohlubovat.

Kloubní onemocnění byly a jsou předmětem mnoha věděckých studií. Tou nejzásadnější bylo zkoumání předními odborníky, v čele s prof. MUDr. Milanem Adamem, DrSc. Podle něj musí kvalitní kloubní výživa obsahovat kolagen ve formě kolagenních peptidů a zároveň široké spektrum výživných látek s fyziologickým a nutričním efektem. Účinek je přitom znatelný jen tehdy, blíží-li se podíl těchto látek 100 % denní doporučené dávky.

Buďme tedy trochu konkrétnější. Která kloubní výživa vás postaví na nohy, a to doslova? Můžete si vybrat z celé řady více či méně kvalitních produktů, ale nechcete-li zbytečně utrácet za přípravky, u kterých si nebudete jistí výsledkem, vsaďte na Geladrink FORTE.

Gelandrink

Kloubní výživa Geladrink FORTE patří mezi absolutní špičku a její účinky prokázalo hned několik vědeckých expertíz. Výsledky studie dle „zásad založené na důkazech“ zveřejnil prestižní časopis Ortopedie a byly prezentovány na kongresu Evropské ligy proti revmatismu. Geladrink spolehlivě uleví vašim kolenním kloubům, ale je vhodný také pro léčbu kloubů na rukou, jejichž vyživování bývá poměrně problematické.

V Geladrinku je obsaženo široké spektrum výživných látek s nutričním a fyziologickým účinkem, vitamin C a samozřejmě kolagenní peptidy. Je běžně dostupný v lékárnách a můžete ho zakoupit také na www.orling.cz.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky