Jak náležitě ocenit ostatní? Medailí nebo pamětní mincí!

Lenka Němcová
2. září 2016
2 minuty čtení

Dostáváte rádi dárky? A co teprve hodnotná ocenění v podobě medailí nebo pamětních mince? Tím spíš, pokud jde o vysoce kvalitní ražbu, která umocní celkový dojem. Nicméně nejste sami. Také vaši přátelé, spolupracovníci a podřízení jistě nedají dopustit na stylovou odměnu. Příležitostí, v rámci kterých je můžete odměnit nebo je motivovat k ještě lepším výkonům, je nespočet. Medaile a pamětní mince se rozdávají při slavnostním zakončení sportovních akcí, za zásluhy v dlouholetém pracovním procesu a někdy jen tak pro radost. Nepřestávejte číst a dozvíte se, kde si lze nechat vyrobit sportovní ceny, pamětní medaile a vyznamenání ve špičkové kvalitě.

Medaile či pamětní mince je věc, kterou si každý rád vystaví na poličce. Ovšem pouze za předpokladu vysoké kvality. Jinými slovy – ocenění musí vypadat prestižně, jinak skončí v krabici na půdě. Své o tom ví odborníci z VICTORIA AG-Art s.r.o. Firma se již přes 20 let zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních sportovních cen, vyznamenání a pamětních medailí. Nedílnou součástí portfolia jsou také jmenovky na oděv, kazety a dárkové krabičky, PVC a kovové přívěsky, buttony a silikonové náramky, spony na kravaty a manžetové knoflíčky.

Značkové výrobky VICTORIA se skví ve vitrínách úspěšných sportovců, manažerů, zaměstnanců firem, ale mimo jiné i na poličkách vojáků, policistů a hasičů, kteří byli oceněni za mimořádné činy. S českým výrobcem dlouhodobě spolupracuje Olympijský výbor, Ministerstvo obrany České republiky, Ministerstvo zdravotnictví České republiky, Prezidentská kancelář, Vláda ČR, známe sportovní kluby a svazy. Partnerem se můžete stát i vy.

VICTORIA AG-Art má vlastní grafické a rytecké studio. Zkušení grafici a rytci navrhují a vyrábí jedinečná ocenění a poháry pro významné sportovní události (např. fotbalový Superpohár, Mistrovský pohár hokejové a fotbalové ligy…). Další informace o sortimentu a aktuální katalog najdete na www.razene-medaile.cz.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky