Cestování

Lyžujete? Teď nesmíte zůstat pozadu!

Opravdový milovník bílých svahů už dávno dal vale českým sjezdovkám. Vyráží totiž každý rok za krásou alpských sjezdovek, které nabízí dokonalý požitek z jízdy. Hned několik luxusních středisek, kde se za skipass neplatí moc, se nachází jen kousek od českých hranic. Vyrazíte letos i vy? Máme hned 3 tipy, kam se vyplatí zajet za maximálními lyžařskými zážitky.

1. Ramsau am Dachstein

Lyžování v Ramsau am Dachstein je úžasné pro začátečníky i zkušené lyžaře, kteří touží sjíždět prudké kopce. Středisko je z ČR dobře dostupné, cesta sem trvá asi 6 hodin. Nabízí 25 upravených sjezdových tratí. Na dětské sjezdovce a ve snowparku se budou skvěle bavit i ti nejmenší. Vyplatí se sem zajet kvůli rozmanitosti, protože v okolí střediska se nachází ještě 150 km běžkařských stop i sáňkařská dráha. Nudit se určitě nebudete. Kolik stojí skipass? Pro sezonu 2015/2016 to bylo 34,50 €, ceny pro letošní rok ještě nejsou známy.

2. Fendels

Pokud preferujete pohodu a klid, zamiřte do oblasti Fendels. Nabízí celkem 11 km sjezdových tratí, je dobré sem vyrazit i s malými dětmi. Areál leží nedaleko dalších středisek, takže lze vyrazit i jinam. V zimní sezóně zde jezdí skibusy. Jednodenní skipass zde stojí 35 €.

3. Kaprun

Největší počet lyžařů a snowboardistů míří každoročně do střediska Kaprun. Důvod je jasný – jezdí se sem za perfektně upravenými svahy na ledovci. Najdete zde sjezdovky všech obtížností a během odpočinku vám vlije novou sílu do žil pohled na úchvatné horské masivy. Jednou z největších výzev zdejšího areálu je super prudká trať Black Mamba. Jednodenní skipass vyjde na 50 €.

Zájezd za nejlepší cenu!

Lyžování Rakousko vás nadchne. Pokud chcete na dovolené ušetřit, podívejte se na srovnávač zájezdů NewTravel.cz. Sleduje nabídky českých cestovních kanceláří a vyhledá vám ty nejlepší lyžařské zájezdy do Rakouska během chvilky. Srovnávač vás po výběru zájezdu přesměruje přímo na web cestovní kanceláře, se kterou vyřídíte vše potřebné.

Další články

Chystáte se do Českých Budějovic? Víme, kde se dobře najíte a vychutnáte nejlepší pivo!

Dovolená v Africe? Tak jedině safari Botswana a Viktoriiny vodopády!

Proč jet na dovolenou do Bulharska? Je tam teplo, levně a krásně!

Ubytování v Praze může být i levné

Objednejte si dovolenou v Chorvatsku zavčasu, ubytování pomalu mizí

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *