Děti a rodina

Vybíráme dětem pískoviště: Na co se zaměřit?

Bydlíte v rodinném domku se zahradou a máte malé dítě? V tom případě ani na vteřinu neváhejte s pořízením dětského hřiště. Dostat děti na čerstvý vzduch je v době moderní techniky doslova umění. I ti nejmenší raději tráví čas u tabletů a herních konzolí – ven je nic moc netáhne. Na druhou stranu se vám jistě nechce každodenně absolvovat cestu na druhý konec města a trávit několik hodin na lavičce. Vybudujete-li dítěti hrací koutek přímo před domem, budete ho mít na očích!

Ti nejmenší si vystačí s málem. Pokud se obáváte vysokých investic, jistě vás potěší, že prozatím nebudou zapotřebí. Vašemu dítku bude stačit pískoviště, na kterém si vyhraje celé hodiny. Přesto se vyplatí věnovat výběru dostatek pozornosti.

Na co si dát pozor při výběru dětského pískoviště?

Máte za to, že je úplně jedno, jak bude budoucí pískoviště vašich dětí vypadat? Ani omylem. Nabídka je velmi pestrá a platí, že není pískoviště jako pískoviště. Jak tomu rozumět? Jednotlivé modely se liší typem konstrukce a materiálem, ze kterého jsou zhotoveny. Dřevo sice vypadá dobře, ale mnohem praktičtější je plastové pískoviště, jehož životnost je výrazně delší. Mimo to ho lze naplnit vodou a proměnit na malý dětský bazének.

Ani plast samozřejmě není zárukou stoprocentní spokojenosti. Kvalitní plastová pískoviště jsou zdravotně nezávadná, pevná, odolná a bezpečná. Raději investujte pár stokorun navíc – budete mít jistotu, že si váš potomek hraje v bezpečí.

Čisté prostředí na hraní zajistí pískoviště s krytem. Po skončení hry jednoduše zakryjete hrací plochu a ochráníte ji před znečištěním v podobě padajícího listí nebo výkalů od zvířat.

Skvělou volbou jsou výrobky značky Step2

Nechcete při výběru dětského pískoviště šlápnout vedle? Vsaďte na výrobky americké značky Step2 (v České republice je prodává společnost StepTwo na www.steptwo.cz), které vyhovují přísným požadavkům na kvalitu a bezpečnost. Pískoviště Step2 jsou designově nápaditá a milují je děti na celém světě.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Kdy je vhodné koupit dítěti telefon: Zvažovaní faktorů a rozhodovací proces

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *