Tipy a rady

Jak se vybavit na kolo?

Cyklistika se i díky dostupnosti tolik oblíbených elektrokol stává jedním z nejrozšířenějších sportů. Věnuje se jí celá řada lidí různého věku – od dětských let až po roky seniorské. Ve svém volném čase se opřou do řídítek a vyrazí na kratší i delší výlety. Jaké cyklistické vybavení by vám nemělo chybět?

Helma na kolo

Nosit cyklistickou přilbu mají zákonem přikázány děti do 18 let. Myslet si však, že se jako mávnutím kouzelného proutku najednou dospělí stanou odolní vůči případným úrazům, je velmi ošemetné. Právě hlava při pádu z kola trpí nejvíce. Na to by měli dospělí cyklisté myslet. Skořepinová helma na kolo Uvex v různobarevném provedení poskytuje spolehlivou ochranu. Ventilační otvory výborně chladí hlavu, která se pod přilbou tolik nepotí, k dispozici je i síťka proti hmyzu a pohodlné výstelky. Prodává se ve velikostech 52 až 57 cm, je vhodná pro malé děti i dospělé.

Jízdní kola GT Aggressor

Horská kola GT Aggressor jsou ideální do lesního terénu pro každodenní cyklistiku. Přijatelná cena z nich činí oblíbeného společníka rekreačního kolaře, který na kole jezdí rád do práce i na výlety. Kola disponují hliníkovým rámem, který je lehký a odolný. Jejich vlastnosti ocení i začínající cyklista, jenž teprve objevuje kouzlo asfaltových i lesních cyklostezek. I on potřebuje jezdit na kole, které ho ničím špatným nepřekvapí a na které je spolehnutí.

GT kola

Profesionální závodníci obvykle vyžadují to nejlepší na trhu, aby mohli podávat perfektní výkony. GT kola jsou pro závodění přímo stvořená. Mají precizně propracované hliníkové nebo karbonové rámy, jež jsou u bicyklu základem. V nabídce najdete horská kola i celoodpružená. Americká značka myslí na každého cyklistu, který sází na kvalitu. Na českém trhu si ihned našla nadšené uživatele, jež oceňují její všestrannou nabídku.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Vůně, které léčí: Nejlepší byliny pro aromaterapii

Od zábavy po strategii: Ideální hry pro Vaši dovolenou na horách

Začněte s přípravou s předstihem a užijte si vánoční pohodu

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *