Finance

Jak se vyznat v téměř nekonečné nabídce realitních kanceláří? Zkušenosti předchozích klientů řeknou mnohé

Prodej či nákup nemovitosti je oblastí, která se v životě dotkne alespoň jednou většiny z nás. V takových situacích není potřeba panikařit, nýbrž stačí se spolehnout na služby solidní realitní kanceláře. Výběr není ovšem tak jednoduchý, protože přirozeně ne každý poskytovatel je poctivý. Na co si dávat pozor při volbě prostředníků?

Zkušenosti klientů mluví jasněji než reklama

Mnoho lidí se nechá zlákat na pouhou hezky provedenou reklamu, což se posléze části z nich rozhodně nevyplatí. Sebelepší reklama zkrátka neurčí, zdali se jedná o dobrou, či špatnou firmu. Zdaleka nejlepším ukazatelem jsou reálné recenze předchozích klientů. Lidé si totiž moc rádi postěžují na internetu, stejně jako danou kancelář v případě spokojenosti velmi rádi pochválí.

Pokud se díváte na recenze, v nichž jsou stovky negativních hodnocení, dejte od jmenované firmy ruce pryč. Malý průzkum internetu vám jasně ukáže, že nejlépe hodnoceným subjektem je RE/MAX Elite Reality 2. Ten sklízí již mnoho let samé spokojené recenze a stává se stále populárnější variantou pro lidi po celé naší zemi.

Jednou z nejvíce chválených poboček této společnosti je Karviná realitní kancelář. Ta samozřejmě neoperuje jen na území města, nýbrž zařizuje obchody v celém širém okolí.

Spolehněte se jen na ověřené makléře

Než se tedy příště rozhodnete pro pohyb ve světě nemovitostí, zaručeně vsaďte pouze na ověřené makléře ze spolehlivých firem. Jedině ti vám poctivě zajistí svižný, pohodlný a výdělečný prodej vašeho majetku.

Nezáleží na tom, odkud přesně jste, protože RE/MAX je schopen zajistit celý proces kdekoliv v rámci České republiky. Ideálním prvním krokem je si nechat na jejich stránkách vypracovat nezávazný odhad ceny, díky kterému získáte lepší představu.

Další články

Netflix plánuje další zdražování: Co to znamená pro české uživatele?

Investice do dluhopisů Uniprospe: Jaké jsou výnosy?

I při vysokých cenách energií je dnes možné ušetřit

Pravidelné investování je šikovným způsobem, jak ochránit své finance před nenasytnou inflací

Férové nebankovní půjčky, které vás nezruinují

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *