Děti a rodina

Jak uspořádat nejhezčí dětskou jednorožčí párty

Dospělí by si kolikrát raději pár let ubrali, ale dětské narozeniny se vždy slaví jako velkolepá událost. Jestli i vás čeká dětská oslava, jistě si přejete, aby stála za to. Ať už slavíte jen s rodinou nebo i s kamarády, určitě ji vyšperkujte do posledního detailu, ať se dítě v den svých narozenin může cítit opravdu výjimečně.

Základem je vybrat nějaké téma, do nějž budete párty ladit. Zapřemýšlejte, co má rádo právě vaše dítko. Jede u vás doma Frozen, nebo spíš Spiderman? Miluje váš klučík Star Wars, či si holčička oblíbila panenky LOL Surprise? Sehnat se dnes dá všechno, tak jim udělejte radost. Ukážeme si, jak zařídit párty ve stylu jednorožců.

Začněte už pozvánkou

Víte, jaká je to obrovská událost, když může dítě rozdat svým kamarádům pozvánku na narozeninovou oslavu? Už ta by se měla nést v duchu, v němž bude uspořádaná i celá párty. Pozvánka na narozeniny s jednorožcem se dá koupit, případně si můžete vyrobit vlastní. Najděte obrázek jednorožce, vytvořte pozvánku a vytiskněte doma.

Nazdobte prostory

Budete pořádat párty doma? Pak potřebujete dekorace. Girlandy a nejlépe balónky, ty mají u dětí vždycky úspěch. Pořiďte i hélium na balónky. Jednak díky němu drží u stropu, jednak si užijete zábavu se šmoulím hlasem. Ale pozor, děti hlídejte, ať to s vdechováním hélia nepřeženou.

I občerstvení může být tematické

Určitě najdete cukrárnu či soukromou pekařku, která vám upeče dort s motivem jednorožců. Případně si objednejte jen figurku jednorožce a umístěte ji nahoru na dort. Zkuste občerstvení ladit do jednorožcích barev (žlutá, růžová, fialová, tyrkysová) nebo prostě jen vymyslet svým pochoutkám zajímavé názvy, abyste dostali jednorožčí menu.

Tip: Víte, že se dají pořídit i svíčky ve tvaru jednorožce? Celou kategorii jednorožec – unicorn najdete v e-shopu s párty doplňky Olo.cz.

Nezapomeňte na převleky

Co by to bylo za párty bez kostýmů? Nemusíte jít do extrémů, stačí parádní čelenka s kvítky, oušky a rohem jednorožce.

Podobně si lze párty nastylovat do mnoha jiných dětských hrdinů. Se správně vybranými doplňky zvládnete oslavu snů uspořádat i vy!

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Kdy je vhodné koupit dítěti telefon: Zvažovaní faktorů a rozhodovací proces

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *