Bydlení a styl

Jaký nábytek pořídit pro rozšíření úložných prostorů?

Bydlíte v malém bytě a úložný prostor je problém od začátku? Nebo se vám doma prostě nahromadily věci a už vás nebaví je skladovat v krabicích pod postelí? Máme pro vás pár tipů, jaký nábytek by mohl vyřešit váš problém. A nebojte, nemusí jít o velké skříně zabírající polovinu místnosti. Spíš jde o to využít chytrá řešení.

Bojujete-li s prostorem, možná je na vině to, že ho nevyužíváte dostatečně chytře. Plýtváte doma místem? Zhodnocení proveďte po přečtení článku, až zjistíte, co všechno je možné.

Děti budou nadšené z variabilního systému

Chcete-li zvýšit množství úložného prostoru také v dětském pokoji, určitě by vaší pozornosti neměly uniknout variabilní systémy. Jde o sestavy, kdy je postel v patře a pod ní se nachází stolek či police. Nejen že tím chytře vyřešíte nedostatek prostoru, ale děti budou určitě nadšené. Spát na vyvýšené posteli je pro děti atraktivní.

Tolik omílané šatní skříně s posuvnými dveřmi

Valí se na nás ze všech stran, zdálo by se, že v dnešní době si snad lidé nic jiného než vestavěné skříně do ložnice ani nepořizují. Opravdu jde o nejlepší řešení šatní skříně, protože maximálně využijete prostor od podlahy až ke stropu. Vestavěné skříně je obvykle nutné poptat na míru, takže mohou být dražší než skříň, kterou si koupíte již hotovou. Ta investice za to ale stojí. Pokud chcete ušetřit, můžete si najít nějakou vysokou skříň a postavit si ji ke stěně. Určitě se zaměřujte na modely s posuvnými dveřmi, ty dokážou ušetřit dost místa.

Lavice, sedačky a postele s úložným prostorem

Kusů nábytku, do kterého se dají schovat různé věci, je spousta. Do kuchyně se hodí například jídelní lavice s úložným prostorem. Také sedačka či postel může mít úložný prostor. Do těchto prostor se však hodí ukládat především věci, k nimž nepřistupujete často – sezónní vybavení, náhradní povlečení apod.

Tak co by se dalo vylepšit ve vaší domácnosti?

Další články

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *