Zajímá vás zámková a betonová dlažba Havířov? Nechte si ji položit odborníky

Adam Valový
18. července 2020
3 minuty čtení

Betonové a zámkové dlažby jsou ideálním řešením pro zpevněné plochy kolem domu. Kladou se do písku, mají schopnost perfektně odvádět vodu, a dokonce bývají ideální i ve chvíli, kdy danou část pozemků potřebujeme částečně odvodnit.

Dlažby z betonu dnes nabízí dokonalý design, který je k nerozeznání od ušlechtilých kamenů, cihel či dřeva. Nemusíme se ale vůbec snažit napodobovat. Beton ve své surové podobě je dnes módní dokonce i v interiéru. Tak proč se mu bránit na exteriérových dlažbách?

Betonové dlažby v pískovém loži jsou velice odolné

Zatímco pokládka kamene do betonu časem nakonec končí různými prasklinami, u dlažby v pískovém loži se toho obávat nemusíme. Dlažba se navíc jednoduše udržuje. Hlídat je nutné pouze plevel, který se nakonec v malých spárách přece jen usadí. Ale zbavit se jej lze mnoha jednoduchými postupy, takže tento typ dláždění můžeme směle nazývat zcela bezúdržbovým.

Abyste byli se svoji betonovou dlažbou v exteriéru spokojeni, je nutné ji profesionálně položit. Laik nezná postupy pokládky, navíc je to přece jen poměrně náročná práce. Základem správné pokládky je především perfektně připravené lože, ale též vyměření, vhodně zvolené obrubníky, případně vhodná impregnace, která dlažbu chrání před různým problematičtějším znečištěním.

TIP: Betonová dlažba Havířov – to jsou kvalitní služby firmy, o níž podrobnosti najdete na webové stránce Betonovezamkovedlazby.cz.

Znáte zámkovou dlažbu?

Zámková dlažba je speciálním typem betonových dlažeb. Nejsou to žádné rustikální tvary dlažeb inspirované zámeckou architekturou. Jde o moderní dlažby, které mají po straně speciální zámek (odlitý z betonu), díky kterému jednotlivé kousky dláždění k sobě ještě lépe lícují. Tato dlažba ještě kompaktněji drží pohromadě a lze ji pokládat téměř bez spár. Tím se stává ještě jednodušší na údržbu. Hledáte-li službu zámková dlažba Havířov, už víte, na koho se obrátit.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky