Masáž penisu Praha aneb Zkuste erotiku jinak

Adam Valový
28. června 2020
3 minuty čtení

Na masáž, tu klasickou, si občas zajde každý. Zajít se uvolnit do erotického salonu už není pro každého. Zkuste tyto dva zážitky zkombinovat a zajděte si na erotickou masáž. Zjistíte, že uvolnit se dá i jinak.

Když jsme ve stresu, často selháváme. Dlouhodobý stres nás zbavuje výkonnosti v práci, ale i v sexuálním životě. Snadno se řekne: „Nebuď ve stresu!“ Hůře se to už provede. Tradičně se jako uvolnění a antistresová terapie doporučuje právě sex. Jenomže jak na něj, když nám to zrovna v sexu kvůli stresu drhne? Zajděte si na erotickou masáž. Právě ta vám pomůže odbourat stresové hormony a uvolníte se nejen sexuálně, ale i psychicky a fyzicky.

Klidně vsaďte rovnou na masáž penisu

Erotické masáže mají mnoho podob. Vůbec však není špatné začít hned tím, co pro nás muže znamená vrchol sexuálního aktu. Tedy masáží penisu s vyvrcholením. Angels masáže – to je masáž penisu Praha, kde se o odbourání stresu a uvolnění sexuálního napětí postarají ty nejkrásnější pražské masérky. Stres vás o sexuální napětí připravil? V salonu se rozhodně nemusíte bát, že se nedostaví.

Krásky, které vědí, jak na to

Žádné rychlé vyvrcholení, ale skutečné uvolnění napětí. Masáž penisu neboli lingamu v Angels salonu vychází z tradice tantrického sexu, z taoistického přístupu a z Kámasútry. Vyvrcholení se nedostaví hned. Masérka jej umí oddálit, aby bylo uvolnění sexuálního napětí co nejintenzivnější. Spolu s ním dojde i uvolnění stresových hormonů a napětí v celém těle.

TIP: Praha masáž penisu

V masážním salonu nejde o klasický sex

Důležité je vědět, co nás v salonu čeká. Masérky masírují nahé. V salonu, ať již si vyžádáte jakýkoliv typ masáže, pravděpodobně vyvrcholíte. Avšak nejde o běžný erotický salon s penetrací. O tom, nakolik se můžete dotýkat masérky, rozhoduje právě ona samotná. Pražský salon s erotickými masážemi, Angels salon, nabízí masáže tělo na tělo, masáž penisu, relaxační masáže, relaxační erotické masáže a párové erotické masáže.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky