Je libo dort ve tvaru srdce? Ovšem ANATOMICKY PŘESNÉHO tvaru srdce!

Adam Valový
6. května 2018
1 minuta čtení

Máte ve svém okolí někoho, komu byste rádi udělali radost krásným dortem ve tvaru srdce? Ačkoliv je do příštího Valentýna hodně daleko, vyjádření láky by se nemělo odkládat na zvláštní příležitosti. Nicméně v případě tohoto dortu nejde jen o to, říct někomu „miluji tě z celého srdce“, ale zároveň si z dotyčné osoby tak trochu vystřelit.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Představte si, jak si milovaná osoba rozbalí krabici a v ní něco, co vypadá úplně jako opravdové lidské srdce. Šok? Dost možná, ale vy se budete válet smíchy po podlaze.

Ale nic není takové, jak se na první pohled jeví. V případě tohoto dortu jde o velmi chutnou delikatesu s vynikajícím čokoládovým krémem. A dokonce je dostupná ve veganské verzi, no nekupte to.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

A na kolik vás tento vtipný dort od Deviant Desserts (jak příhodný název pro firmu…) vyjde? Na 50, respektive 60 (za vegan verzi) USD.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Jídlo a pochoutky,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky