Je nevěra součást moderní společnosti?

Adam Valový
5. května 2018
3 minuty čtení

S nevěrným partnerem se setkala v životě řada z nás. Některé jsme dokonce sami tímto podvádějícím partnerem byly, proto nezbývá nic jiného, než konstatovat, že toto stále omílané téma je součástí dnešní uspěchané a přetechnizované doby, ve které se většina honí za mamonem a na tradiční hodnoty a cíle rodiny už jaksi pozapomíná. A se stále se opakujícím výrokem – dej mi pokoj, bolí mě hlava, případně – jsem unavená z práce, je jen krůček k tomu, aby se váš milý začal poohlížet po někom jiném.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Užít si a honem do teplíčka

Tento typ nevěry – zpravidla ten nejméně škodlivý řeší aktuální problémy jednoho z partnerů, kteří místo vzájemné komunikace zvolili svéráznější řešení. K nevěře se nejčastěji uchylují ti, kterým doma něco chybí. Může to být manželka-pečovatelka, manželka-skvělá milenka, muž-živitel rodiny, muž-skvělý milenec nebo cokoli dalšího. Zkrátka a dobře fantazii se meze nekladou. Pokud si však jeden z partnerů najde „bokovku“ a doma stále vystupuje jako vzorný manžel, či manželka, zřejmě na dosavadním stavu nechce nic měnit. Otázkou je, zda se nevěra provalí, či nikoli, jak dlouho trvá a jestli se vzájemné neshody nenakupí natolik, aby vyžadovaly radikálnější řešení, než jen odskočení si do pelechu někoho jiného.

Nevěra bez příčin?

Řeči o tom, jak jsou muži nevyzrálí, potřebují si stále něco dokazovat a ujišťovat se o tom, že mohou mít kteroukoli samici, na kterou si jen ukážou, se na nás valí doslova ze všech stran. Bohužel někteří pánové jsou opravdu určeni pouze k plození potomků a rozsévání svého druhu a genetické informace dále. Pokud na takového alfa samce narazíte, bude vás podvádět i tehdy, pokud mu snesete modré z nebe.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Na závěr je tedy potřeba podotknout, že ať už se nám to líbí nebo ne, nevěra je zkrátka součástí moderní doby. Mnohdy však může být pro vztah přínosem a takové jednorázové „uklouznutí“ utvrdí partnera nebo partnerku, že doma má to nejlepší.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky