Je zbytečné utrácet za energie. Levná elektřina a plyn se dají zařídit velmi snadno

Lenka Němcová
26. března 2020
3 minuty čtení

Také vás trápí zbytečně velké náklady, jež jsou spojené s provozem vaší domácnosti? Jen plyn a elektřina vyjdou mnohé rodiny ročně na značnou sumu. A to netuší, že by mohly utrácet za plyn a elektřinu daleko méně, stačí jen změnit dodavatele.

Změnu lze provést přes internet, nemusíte ztrácet drahocenný čas

Pakliže vás zajímá, jak se dá levná elektřina, případně plyn zařídit, není to skutečně nic složitého. V současnosti už někteří dodavatelé nabízejí možnost přechodu online, takže lze vše vyřídit v klidu a pohodlí z domova, žádné zdlouhavé obíhání poboček společností.

Ročně vám levný plyn a elektřina mohou ušetřit klidně i tisíce korun. Záleží na vaší aktuální spotřebě a smlouvě, již máte uzavřenou u nynějšího dodavatele. Před tím, než přistoupíte ke změně, je vždy dobré si zjistit konkrétní detaily nabídky od budoucího dodavatele.

Na co si dát při změně dodavatele energií pozor?

Je praktické mít na paměti, že cena není tím jediným důvodem, proč změnit dodavatele. Je zapotřebí si všímat rovněž dalších věcí. Jednou z nich je kupříkladu garance osobního přístupu. Výhoda spočívá v tom, že jakmile se vyskytne nějaký problém s dodávkami energií, případně jiná záležitost, firma okamžitě reaguje a co nejrychleji sjedná nápravu. Většinou takovéto služby spolehlivě fungují spíše u menších společností, neboť si více váží svých zákazníků.

Kromě toho zpozorněte i u podmínek přechodu. Dobrý dodavatel by vám jej měl umožnit bez různých aktivačních poplatků, nebude z vás tak vytahovat peníze navíc.

V každém regionu dnes funguje několik dodavatelů energií, takže rozhodně máte možnost výběru. Jednou z osvědčených společností je Epet, o jejíž kompletní nabídce tarifů na levný plyn a elektřinu se dozvíte více informací na webových stránkách https://www.epet.cz/.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky