Design a umění

Kalendář uměleckým dílem

Klasický papírový kalendář je snad nesmrtelný. Můžeme být vybaveni posledním modelem chytrého telefonu, tabletem, počítačem či jiným elektronickým diářem, ale v kuchyni nám stejně bude viset klasický nástěnný kalendář. Nebo jiný.

Já osobně si nedokážu představit pracovní stůl, ke kterému ráno co ráno usedám, bez klasického stolního kalendáře. Prostě na něj odnepaměti patří. Když si náhle nemohu vzpomenout, kolikátého že to zrovna je, nebo kdo má v ten den svátek, nikdy se nepodívám na monitor počítače, ale vždycky mrknu do svého kalendáře.

Užívejme si výrobků z papíru, dokud můžeme

Myslíte si, že někdy zanikne papírová kniha a nahradí ji ta elektronická? Těžko předjímat, v zahraničí se to děje. Já ale osobně doufám, že u nás se to hned tak nestane. Není totiž nad aroma nové knihy. Otevřít ji a jemně nasát vůni čerstvě potištěných stránek. A takové čtení před spaním. Zatím bych za nic na světě nevymněnila klasickou knihu za elektronickou čtečku, byť uznávám, že třeba na cestách je zase k nezaplacení. Asi jsem staromódní a je otázkou, jak se k papírovým knihám, ale i časopisům a všem výrobkům z papíru včetně papírových kalendářů bude stavět nová generace. Zatím tu ale jsou, tak si je do sytosti užívejme.

Kalendář jako součást interiéru

Jedny z nejkrásnějších kalendářů a diářů, jež jsou v současné době na trhu k mání, pocházejí z pera společnosti Helma 365. Otevřete si jejich stránku a ponořte se do světa krásných obrázků, které vám pohladí duši. Společnost si vytyčila cíl prostřednictvím kalendářů a diářů den co den po celý rok přinášet více krásy, radosti a inspirace pro váš vzácný čas. A to se jí daří na výbornou. Luxusní nástěnné kalendáře s překrásnými obrazovými motivy vyniknou v každém interiéru.

Vkusné reklamní kalendáře

Zasněná zákoutí Londýna, Benátek, Paříže, romantická zátiší s květinami, vkusné akty, to jsou všechno motivy, které na první pohled obyčejný kalendář dokážou povznést na uměleckou úroveň. Mnohé z kalendářů společnosti Helma 365 vám v místnosti zastoupí umělecké dílo. Společnost ale má ve svém portfoliu i reklamní kalendáře. Pokud rok co rok nadělujete svým zákazníkům či zaměstnancům reklamní kalendář, pomalu se blíží doba k jeho zadání. I reklamní kalendáře společnosti Helma 365 jsou samozřejmě na patřičné úrovni. Vaše společnost jejich prostřednictvím tak může být prezentována v tom nejlepším světle, a o to jde především, ne?

Další články

365 naprosto úchvatných obrazů pro mravence

Zboží v naprosto senzačních obalech aneb když design prodáva

Japonský umělec vytváří úžasné sošky z prázdných plechovek. Musíte vidět!

Chlápek udělal z obyčejné krabice s voskovkami něco úžasného

Čínského umělce inspirovaly vlasy ženy a vytvořil jedinečnou skulpturu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *