Karavany Hobby: Špičková německá kvalita za dostupné ceny

Adam Valový
1. května 2019
3 minuty čtení

Společnost Hobby Wohnwagenwerk je jedním z klíčových výrobců na evropském trhu. Jen v Německu drží téměř čtvrtinový podíl na trhu a své výrobky vyváží i do Evropy. Pro představu – v roce 2013 se vyrobilo více než 11,5 tisíce karavanů, z toho hned 10 400 kusů tvořily karavany. Více než polovina byla exportována do zahraničí.

Stačí si vybrat správnou řadu

V současné chvíli si můžete pořídit například základní řadu s označením ONTOUR, která je pro svou příznivou cenu a možnost výběru mezi jednolůžkem a dvoulůžkem vhodná i pro rodiny s dětmi. Milovníky moderního designu určitě nadchne řada Hobby Excellent. Ta zaujme zvenčí a překvapí zevnitř, neboť je vybavená komfortní koupelnou a kuchyní. Zároveň nabízí dostatek prostoru pro volný pohyb. Hobby Premium je pak vhodná pro každého, kdo požaduje maximální komfort bez kompromisů.

Pro letošní ročník si Německý dodavatel připravil řadu vylepšení pro všechny stávající modely. Populární rodinné karavany s označením 545 KMF a 560 KMFe zvyšují svoji nosnost, díky čemuž mohou nést celkovou hmotnost dvou tun. Došlo i k vylepšení interiéru pro komfortnější pobyt a lepší skladování v úložném prostoru.

Luxus a elegance. Tak vypadají interiéry karavanů Hobby. | Foto: karavany.burimex.cz

Všechny modely společnosti Hobby se nyní pyšní takzvaným Hobby ALL-INCLUSIVE balíčkem, jenž zajišťuje novému majiteli maximální pohodlí bez nutnosti další přestavby či dokupování modifikací. Bezpečnost při jízdě zajišťuje stabilizace a brzdící systém s automatickým seřízením, takže stačí jen připojit karavan ke svému vozu a vyrazit na cesty.

Kde karavany Hobby seženete v České republice?

Mezi ověřené autorizované prodejce v České republice patří prodejce karavanů BURIMEX, v jejíž nabídce najdete všechny výše zmiňované modely karavanů Hobby. Zákazníci navíc mají možnost poradit se s proškoleným personálem a prohlédnout si zboží na dvou prodejnách. V případě potřeby je možné využít i služeb zkušeného servisu, který kromě běžných oprav zvládne i implementovat opravy na přání.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Auto/moto,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky