Tipy a rady

Kde sehnat kosmetická lehátka do vašeho salonu?

Vybavujete si svůj masážní salon, nabízíte kosmetické služby, případně tetujete? Ve všech těchto případech je zapotřebí pořídit si lehátko. Ať si říká, kdo chce, co chce, lehátko je totiž nejlepší místo, kam se klient může položit, aby vám byl plně k dispozici.

Lehátka máte možná spojena především se sterilním nemocničním prostředím a většina lidí je na tom podobně. Proto by mělo být vaším cílem, aby lehátko v salonu ničím nepřipomínalo vyšetřovací lehátka. Zapomeňte na nemocniční modrou, zelenou či bílou, pořiďte si lehátko veselé.

Červené nebo žluté a klidně na dřevěné konstrukci

Kosmetická, ale i nemocniční lehátka prodává například česká firma RESI spol. s r.o. Už od roku 1998 pomáhá vybavovat pracoviště pro rehabilitace, fyzioterapii, gynekologii, ale také provádění kosmetických zákroků.

Na jejich webu si můžete otevřít přímo kategorii dle použití a zaměřit se výhradně na lehátka kosmetik. Uvidíte spoustu hezkých barev od červené přes žlutou a oranžovou až po růžovou. Nebojte, spousta jich je k dispozici i v bílé variantě. Specialitou, za kterou si sice připlatíte, ale určitě stojí za to, jsou lehátka s dřevěnou konstrukcí. Dřevo působí mnohem příjemněji než studený kov, stačí si vybrat, zda toužíte po tmavém dubu nebo třeba jasanu.

Co přesně se hodí do vaší provozovny?

Pravděpodobně víte, jestli potřebujete polohovací lehátko, nebo vám postačí odpočinkový stůl. Jestli ne, zeptejte se kolegyní, pátrejte na internetu, případně zajděte ke konkurenci podívat se, co používají. Při výběru si dejte pozor na výšku lehátka, jste-li spíš drobnější polohy, mohlo by se stát, že bude moc vysoké a vám se nebude dobře pracovat. V tomto případě sáhněte raději po polohovacích lehátkách. Pochopitelně je na výběr ruční či nožní regulace výšky, výběr je opravdu obrovský.

Přímo na blogu společnosti RESI najdete dobrého průvodce, který vám poradí, jak vybírat kosmetická lehátka do salonu. Určitě si ho přečtěte.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Vůně, které léčí: Nejlepší byliny pro aromaterapii

Od zábavy po strategii: Ideální hry pro Vaši dovolenou na horách

Začněte s přípravou s předstihem a užijte si vánoční pohodu

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *