Co můžete očekávat od erotické masáže?

Lenka Němcová
15. ledna 2020
3 minuty čtení

Erotická masáž láká mnoho lidí, často ovšem nenajdou odvahu. Je to škoda, protože jde o opravdu ojedinělý zážitek. Jestli i vy o něčem takovém přemýšlíte, ale nejste si úplně jistí, co od erotické masáže čekat a jak se na ni připravit, máme pro vás pár zajímavých informací.

Níže uvedené informace jsme vypátrali u salonu Angels masáže, který sídlí v Praze Holešovicích. Máte-li zájem o erotické masáže – Praha nabídne opravdu spoustu míst, kde vám je dopřejí. Vybírejte ovšem s rozumem, ať nakonec nejste zklamaní.

Erotické masáže rozhodně nejsou sexuální služby

Toto je velmi častý omyl, ovšem měli byste rozlišovat mezi masérkami a prostitutkami. Erotické masáže poskytují vyškolené masérky, které byly trénované pro daný typ masáže, jejž poskytují, stejně jako jste se vy připravovali na své povolání. Nejde o žádné lehké ženy, nebudou s vámi mít sex v žádné podobě a ani to po nich nevyžadujte. Za sexuálními službami musíte jinam než do masážního salonu.

Na začátku vás čeká společná sprcha

Vžijte se do role masérky, která se vás bude dotýkat svýma rukama, někdy i celým tělem. Na jejím místě byste pravděpodobně nechtěli masírovat nikoho zpoceného. Právě proto je na začátku každé erotické masáže zařazená sprcha. Většinou se vysprchujete společně s krásnou masérkou, takže už toto je zážitek pro vaše smysly. Mimochodem, když jsme u toho, erotické masáže nejsou určeny jen mužům. Na masáž může přijít i žena a leckdy salony nabízí také masáže pro páry.

O co tedy jde, když ne o sexuální služby?

Čeká vás vzpruha fyzická, psychická i erotická – masáž zaútočí na všechny vaše smysly a je dost možné, že na konci dojde i k vyvrcholení. Konkrétní postup se bude lišit dle toho, na jaký typ masáže se objednáte. Zvolíte-li masáž penisu, bude se masérka pochopitelně věnovat výhradně jemu. Obecně ale masíruje celé tělo včetně intimních partií. Právě tím se erotická masáž liší od té „klasické“. Jinak můžete očekávat podobný princip, voňavé olejíčky, svíčky a příjemnou atmosféru, která vám vypudí všechny starosti z hlavy.

Erotické masáže jsou diskrétní, objednat se můžete telefonicky, zprávou na WhatsAppu či Viberu nebo přes webový formulář. Tedy aspoň salon Angels masáže to svým klientům umožňuje.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky