Kdo zabalí a zkompletuje vaše zboží? Spolupráce s Probal Kladno funguje na výbornou

Lenka Němcová
16. prosince 2019
2 minuty čtení

Balení a kompletaci zboží, jakožto jednu z posledních klíčových fází procesu výroby, není radno podcenit. Obojí by mělo být na dostatečné úrovni, jinak se zákazník nemusí dočkat produktu ve stoprocentním stavu. Kromě toho, že s takovým nákupem nebude spokojený, zbytečně přijdete o zisk. Proto – nemáte-li na balení a kompletaci vlastní kapacity, se obraťte na profesionály. O nikom spolehlivém nevíte? Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak problém konečně vyřešit.

Kompletní soubor služeb v oblasti balení a kompletace zboží zajišťuje akciová společnost Probal Kladno. Profesionálové se v oboru pohybují dostatečně dlouho a disponují rozlehlými skladovacími a manipulačními prostorami (cca 5000 m²). Na základě hlubokých zkušeností jsou schopni navrhnout a optimální plán spolupráce: doporučí vám optimální technologii i obalový materiál s ohledem na maximální efektivitu a úsporu nákladů. Řešení najdou i v případě přísných požadavků na minimální dopad na životní prostředí.

Proč využívat služeb kompletace výrobků?

Prostřednictvím rodinných a velkoodběratelských balení s odměřeným či odpočítaným množstvím zboží můžete zákazníkům zjednodušit odběr. Kompletace přichází vhod nejen na pravidelné bázi, ale i při speciálních příležitostech: například v době svátků, sezónních akcí apod.

Veškeré činnosti včetně etiketování mají na starost moderní stroje a kvalifikovaná pracovní síla. Technika umožňuje i balení formou zatavování, zavařování do PP či PE sáčků, skinování a polepování. V rukách pracovníků pak probíhají konečné úpravy s ohledem na specifická přání klientů.

A protože Probal Kladno disponuje statutem chráněné dílny, nabízí zákazníkům elegantní řešení části zákonných povinností. Podrobnosti a kontaktní údaje najdete na probal-kladno.cz.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky