Bydlení a styl

Zábradlí z nerezu má šmrnc. Nechte si ho zhotovit na zakázku!

Přihlédneme-li k charakteru jeho praktického využití, nemůžeme pochybovat o tom, že jde o jeden z nejdůležitějších architektonických prvků. Zábradlí je zapotřebí nejen coby doplněk ke schodišti, ale také v místech, kde dochází k prudkému překlenu výšek podlah, na balkonech či terasách a v dalších plochách, které je vhodné z bezpečnostního i estetického hlediska vymezit. Předpokládáme, že takovou plochu máte doma i vy – což takhle ji oživit kovovou konstrukcí v atraktivním designovém provedení?

Vysoce odolný materiál na doma i ven

Jsou věci, na kterých se zbytečně nešetří. Zábradlí je jednou z nich. Důraz na kvalitu provedení je opodstatněný – konstrukce musí vydržet zvýšenou zátěž a příliš se neopotřebovávat ani navzdory nepřetržitému působení okolních vlivů. Nerezové zábradlí je v tomto směru skvělou volbou: hodí se do vnitřních i venkovních prostor, odolává spádové vodě, nevadí mu přímé UV záření a nevyžaduje náročnou údržbu.

Elegantní za všech okolností

Pokud ve vás představa ocelové konstrukce evokuje představu nevzhledného monstra, zbavte se jí. Zábradlí z nerezu do vašeho bydlení perfektně zapadne – pro odborníka není problém, přizpůsobit zábradlí tak, aby plně odpovídalo zákazníkově představě o výšce, hustotě výplně a celkovém designu. Jednoduchý, nebo složitý, zdobený koncept – možné je vše včetně kombinace s dalšími materiály, jako jsou dřevo, plast či dřevo, se kterými si nerez dobře rozumí.

Kdo vám kovové zábradlí vyrobí na míru?

Bohaté zkušenosti s výrobou nerezového zábradlí má českobudějovické zámečnictví Zdeněk Hajný. Profesionálové používají nejlepší materiály (např. jednu z nejkvalitnějších ocelí AISI 304) a v rámci komplexních služeb pro vás vyrobí i kovové schodiště, nábytek či dekorace. Fotogalerii realizovaných prací a kontaktní údaje najdete na zamecnictvi-hajny.cz.

Štítky

Další články

Plot zběsile rychle

Každý nápoj vyžaduje jiný druh sklenice. Víte, kterou kdy použít?

Interiérové studio vám pomůže vytvořit snovou kuchyň na míru

Výhody bydlení ve vznikajícím rezidenčním projektu Vilapark Klamovka

Nemovitosti v dražbě jako příležitost levného bydlení

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.