Bydlení a styl

Zábradlí z nerezu má šmrnc. Nechte si ho zhotovit na zakázku!

Přihlédneme-li k charakteru jeho praktického využití, nemůžeme pochybovat o tom, že jde o jeden z nejdůležitějších architektonických prvků. Zábradlí je zapotřebí nejen coby doplněk ke schodišti, ale také v místech, kde dochází k prudkému překlenu výšek podlah, na balkonech či terasách a v dalších plochách, které je vhodné z bezpečnostního i estetického hlediska vymezit. Předpokládáme, že takovou plochu máte doma i vy – což takhle ji oživit kovovou konstrukcí v atraktivním designovém provedení?

Vysoce odolný materiál na doma i ven

Jsou věci, na kterých se zbytečně nešetří. Zábradlí je jednou z nich. Důraz na kvalitu provedení je opodstatněný – konstrukce musí vydržet zvýšenou zátěž a příliš se neopotřebovávat ani navzdory nepřetržitému působení okolních vlivů. Nerezové zábradlí je v tomto směru skvělou volbou: hodí se do vnitřních i venkovních prostor, odolává spádové vodě, nevadí mu přímé UV záření a nevyžaduje náročnou údržbu.

Elegantní za všech okolností

Pokud ve vás představa ocelové konstrukce evokuje představu nevzhledného monstra, zbavte se jí. Zábradlí z nerezu do vašeho bydlení perfektně zapadne – pro odborníka není problém, přizpůsobit zábradlí tak, aby plně odpovídalo zákazníkově představě o výšce, hustotě výplně a celkovém designu. Jednoduchý, nebo složitý, zdobený koncept – možné je vše včetně kombinace s dalšími materiály, jako jsou dřevo, plast či dřevo, se kterými si nerez dobře rozumí.

Kdo vám kovové zábradlí vyrobí na míru?

Bohaté zkušenosti s výrobou nerezového zábradlí má českobudějovické zámečnictví Zdeněk Hajný. Profesionálové používají nejlepší materiály (např. jednu z nejkvalitnějších ocelí AISI 304) a v rámci komplexních služeb pro vás vyrobí i kovové schodiště, nábytek či dekorace. Fotogalerii realizovaných prací a kontaktní údaje najdete na zamecnictvi-hajny.cz.

Štítky

Další články

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *