Nezařazené

Party stan pro zaručený úspěch zahradní akce

Zima je v plném proudu, ale vy jste myšlenkami v teplých letních měsících. Představujete si, jak dovádíte v bazénu, grilujete a skvěle se bavíte se svými nejbližšími. Bezesporu příjemná představa. Ovšem vzpomeňte si, co se během minulého léta semlelo. Na nepříjemné poryvy větru rozhazující precizně naaranžovanou jídelní tabuli. Anebo na ostré sluneční paprsky a nečekaný liják. Zkrátka a dobře na nepředvídatelné počasí, které může všechno pokazit. Jak se proti němu bránit? Pořiďte si zahradní párty stan!

Zahradní párty stany nachází využití především v létě, ale oceníte je i po zbytek roku. Vyrábí se v širokém spektru variant a liší se typem konstrukce, rozměry a designem. Raději se však vyhněte podezřele levným výrobkům – obvykle nemají odpovídající kvalitu a příliš dlouho nevydrží v původním stavu.

Jaký typ a rozměr party stanu je ten nej?

Nabídka zahradních párty stanů je neuvěřitelně široká. Při výběru konstrukce byste měli zohlednit dva základní aspekty – četnost použití a čas strávený sestavováním. S typem konstrukce úzce souvisí i místo, kde bude stan stát.

Pro jednorázové použití jsou vhodné levné zahradní altánky. Budete-li však přístřešek využívat pravidelně, raději si připlaťte za kovovou konstrukci a kvalitní materiál střechy a stěn. Logicky platí, že na odolnost materiálu má vliv gramáž. Kvalitní výrobky mají gramáž 200 – 300 g/m2. Takový polyester je sice těžší, ale zato toho mnohem více vydrží.

Zároveň zvažte, zda by se vám nehodil model, který má na bočních stěnách okna. Díky oknům může dovnitř proudit více světla.

Zahradní párty stany se nyní vyrábí v tzv. nůžkovém provedení. Tento typ konstrukce je sice oproti klasice o něco dražší a komplikovanější, ale nabízí několik praktických výhod. Rozložení a opětovné složení je otázkou několika málo minut. Navíc nevyžaduje kotevní body a lze postavit na takřka jakémkoliv podkladu.

Další články

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Jak správně umýt auto?

Proč pěstovat pokojové rostliny?

3 věci na zahradu, které přijdou vhod vám i vašim dětem

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *