Bydlení a styl

Krásná a odolná střecha, to je základ každého domu. Chcete taky takovou?

Plníte si sen o vlastním bydlení a pustili jste se do stavby domu, po kterém jste vždy toužili? Anebo už v takovém bydlíte a čeká vás rekonstrukce? Ať už je to jakkoliv, rozhodně nepodceňujte význam kvalitní střešní krytiny a svědomitě odvedené práce klempířů a pokrývačů. Ne nadarmo se říká, že právě střecha dělá dům domem. Proto by měla být odolná a pěkná na pohled.

Pokud toho střecha na vašem domě hodně pamatuje, je naprosto přirozené, že nevypadá jako v době, kdy byla zbrusu nová. O většinu materiálů je třeba pečovat, čistit je a renovovat. Někdy však není zbytí a jakékoliv opravy jsou finančně nevýhodné. V tomto směru vám kvalifikovaně poradí odborníci, kteří vyhodnotí, zda se vám vyplatí rekonstrukce, nebo kompletně nová střecha.

Stavba střechy není levná záležitost, ale přesto byste neměli hledět pouze na cenu. Nechcete-li za pár let řešit další problémy, raději si připlaťte za prvotřídní střešní krytinu a profesionální přístup zkušených řemeslníků. Na druhou stranu se snažte vyhnout firmám, které si účtují neúměrné částky.

Klempíři a pokrývači z Českého Krumlova dělají střechy přes 20 let

Výše uvedené potvrzují odborníci z firmy TOMI – pokrývačství a klempířství Český Krumlov. Zavedená společnost působí na trhu již 20 let a nabízí kompletní spektrum tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Samozřejmostí je také vypracování projektu a v případě zájmu doprovodné služby v podobě zámečnických prací.

Klempíři a pokrývači Český Krumlov mají dlouholeté zkušenosti s realizacemi nových střech, s rekonstrukcemi i s restaurováním střech na historických objektech. Poradí vám při výběru střešní krytiny a doporučí vhodné řešení. Zároveň se můžete spolehnout na dodržení odpovídajících technologických postupů.

Další informace a reference najdete na https://www.strechytomi.cz/.

Další články

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *