Luxusní MSC World America bude mít sedm částí

Adam Valový
13. dubna 2024
4 minuty čtení

Připravte se na plavbu snů! V dubnu 2025 se na moře vydá nová luxusní loď MSC World America, která slibuje nezapomenutelný zážitek snad opravdu pro všechny. S kapacitou až 6 852 hostů a délkou 333 metrů bude World America druhou lodí třídy World od společnosti MSC Cruises a zároveň největší lodí svého druhu. Na rozdíl od své starší sestry se ale World America pyšní jedinečnou novinkou: sedmi samostatnými sekcemi, které uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

Sedm světů zábavy a relaxace

Každá z těchto sedmi sekcí nabízí jedinečnou atmosféru a aktivity, takže si každý najde to své. Pro ty, kteří touží po klidném odpočinku, je tu Zen – klidná zóna pro dospělé na zádi lodi. Nabízí ideální místo pro opalování a plavání za doprovodu relaxační hudby.

Rodiny s dětmi si zamilují Family Aventuru, rušnou sekci na horní palubě s parkem The Harbor, lanovým centrem, rodinnou zónou a dětským hřištěm ve stylu majáku na soukromém ostrově Ocean Cay od MSC. Nechybí ani tajuplná atrakce, o které společnost MSC zatím mlčí. Děti se zabaví v dětském klubu Doremiland s aktivitami pro všechny věkové kategorie, od miminek až po teenagery. Dále se tu nachází odrážedla, kluziště, vodní park se skluzavkami s virtuální realitou a suchá skluzavka.

Pro milovníky vodních radovánek je tu Aqua Deck se dvěma hlavními bazény a širokou nabídkou wellness procedur. Atmosféra se tu mění s denní dobou: od klidného rána přes optimistické odpoledne až po energickou párty v noci.

google.c

Luxusní zážitky pro náročné

Gurmány potěší Terrace, sekce s devíti restauracemi a bary, čtyřmi obchody a komediálním klubem s duely na klavír a nočním karaoke. Terasy nabízejí kombinaci vnitřních a venkovních prostorů, takže si každý může vychutnat jídlo a pití podle svého gusta.

Pro ty nejnáročnější klienty je tu MSC Yacht Club, soukromé útočiště zvané „loď uvnitř lodi“, které nabízí individuální péči, nepřetržitý komornický servis, přednostní nalodění a vylodění a přístup do exkluzivních salonků a jídelen.

Srdcem lodi je Galleria – rušná sekce s nabídkou stravování, nakupování, her, živé hudby, kaváren a občerstvení. Nechybí ani strop s LED a kinetickým světlem, který vytváří fascinující světelnou show. Pro milovníky zábavy je tu MSC Luna Park Arena, což je high-tech prostor pro pořádání večírků a herních show.

google.com

Promenáda plná zábavy

Venkovní část Promenade s jedenáctipatrovou spirálovou suchou skluzavkou nabídne kavárnu s výběrem z celého světa, večerní aktivity, možnosti pití a večeře.

Sedm sekcí, jeden nezapomenutelný zážitek

MSC World America slibuje nezapomenutelnou plavbu plnou luxusu, zábavy a relaxace. Díky sedmi různě zaměřeným sekcím si každý najde to své, ať už touží po klidném odpočinku, rodinných aktivitách, vodních radovánkách, gurmánských zážitcích nebo bujaré zábavě. Takže se připravte na plavbu snů a neváhejte objevit všechny poklady, které MSC World America skrývá!

Zdroj a foto: meretmarine.com, travelweekly.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Cestování, Karibik,

Poslední aktualizace:  14. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky