DIY

Luxusní, na míru vyrobená klubovna pro kočky

Kočky nejsou jako psi. Na rozdíl od nich tráví většinu času doma (bavíme se o domácích mazlíčcích, ne o divokých pouličních kočkách :-)). Proto spousta majitelů cítí jako povinnost udělat svým čtyřnohým mazlíčkům dostatečně komfortní zázemí. Toho jsou si vědomi i prodejci zvířecích potřeb. Na trh se dostává stále více kočičího nábytku a nejrůznějších hraček. Některým chovatelům však sériově vyráběný sortiment nestačí a raději si vyrábí vlastní.

Za klubovnou, na kterou se můžete podívat v galerii, stojí taiwanská společnost INDOT design. Jde o na míru vyrobený domek pro kočky. Ty si v něm mohou hrát a relaxovat.

Konstrukce vypadá, jakoby v obývacím pokoji plavala. Přitom je přidělaná ke zdi, která tvoří jednu boční stranu. Uvnitř se nachází police, kukaně a další hrací prvky. Kočky mají o zábavu postaráno – mohou se procházet, prolézat překážkami a zasekávat drápky do všeho, co jim přijde do cesty.

Kromě vchodu pro kočky má salonek vchod pro majitele, který může kdykoliv vejít dovnitř a prostor vyčistit. V každém případě jde o velmi povedený výtvor a chlupáčům se v něm musí líbit. I když otázkou je, jak dlouho je může omezený prostor bavit – na celý den to rozhodně není!

 

Další články

3 tipy na své origo magnetky na lednici ze suvenýrů a cest

NEJDĚSIVĚJŠÍ květináče na světě. Tohle doma NECHCETE!

4 jednoduché způsoby, jak udělat zamilované origami pro partnera!

Naprosto boží skládačky z papíru. I pro DOSPĚLÉ!

DIY papírová spirálová lampa

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *