Luxusní, na míru vyrobená klubovna pro kočky

Adam Valový
30. dubna 2018
2 minuty čtení

Kočky nejsou jako psi. Na rozdíl od nich tráví většinu času doma (bavíme se o domácích mazlíčcích, ne o divokých pouličních kočkách :-)). Proto spousta majitelů cítí jako povinnost udělat svým čtyřnohým mazlíčkům dostatečně komfortní zázemí. Toho jsou si vědomi i prodejci zvířecích potřeb. Na trh se dostává stále více kočičího nábytku a nejrůznějších hraček. Některým chovatelům však sériově vyráběný sortiment nestačí a raději si vyrábí vlastní.

Za klubovnou, na kterou se můžete podívat v galerii, stojí taiwanská společnost INDOT design. Jde o na míru vyrobený domek pro kočky. Ty si v něm mohou hrát a relaxovat.

Konstrukce vypadá, jakoby v obývacím pokoji plavala. Přitom je přidělaná ke zdi, která tvoří jednu boční stranu. Uvnitř se nachází police, kukaně a další hrací prvky. Kočky mají o zábavu postaráno – mohou se procházet, prolézat překážkami a zasekávat drápky do všeho, co jim přijde do cesty.

Kromě vchodu pro kočky má salonek vchod pro majitele, který může kdykoliv vejít dovnitř a prostor vyčistit. V každém případě jde o velmi povedený výtvor a chlupáčům se v něm musí líbit. I když otázkou je, jak dlouho je může omezený prostor bavit – na celý den to rozhodně není!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky