Pánové, všechno do kapes nenacpete. Pořiďte si bytelnou tašku!

Lenka Němcová
19. srpna 2016
2 minuty čtení

Tak schválně, co všechno nosíte dnes a denně při sobě? Pravděpodobně neuděláte ani krok bez chytrého telefonu, peněženky a diáře. Pokud navíc přenášíte složky plné dokumentů, měli byste si na své věci pořídit stylovou aktovku. Je podstatně elegantnější než igelitka, a navíc jde o jeden z mála pánských doplňků. Tak proč si ji nepořídit?

Pánská taška či aktovka je velmi praktická. Pomůže vám minimalizovat riziko, že své věci někde vytratíte. Budete je mít pěkně pohromadě a jediné, na co nesmíte zapomenout, je samotná taška. Aby vám dobře sloužila, buďte při výběru nekompromisní a vyberte si model, který splňuje následující kritéria.

Vybrat tašku není jen tak

Pánská aktovka musí budit reprezentativní dojem. Chcete-li na ostatní působit solidně, vyhněte se módním výstřelkům a raději vsaďte na klasické tvary. Což neznamená, že byste měli popadnout třicet let starou kabelu, která dělala společnost vašemu dědečkovi. Ideální pánská taška snoubí moderní a decentní pojetí. Zda ji budete nosit přes rameno nebo v ruce, je na vás.

Předpokládáme, že se nechcete zabývat nakupováním několikrát do roka. Budete-li aktovku využívat každý den, nebraňte se investici do kvalitního materiálu. Výrobkům z tržnice se raději vyhněte. Nevypadají špatně, ale obvykle příliš dlouho nevydrží.

Česká firma vyrábí nestárnoucí klasiku

Na druhou stranu nemusíte mít strach, že kvalitní pánská taška nabourá váš rozpočet. Stačí, když se po vhodném modelu poohlédnete u českého výrobce Yark.

Pánské tašky a aktovky Yark vypadají dobře, jsou praktické a cenově dostupné. Většina modelů je vyrobena z kvalitní eko-kůže. Některé výrobky mají kožené prvky, které umocňují celkový dojem. Přesvědčivá je také snadná údržba – stačí, když povrch otřete hadříkem. Sortiment si můžete prohlédnout na www.panske-aktovky.cz.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky