Stylové gadgety

Manta5: Už jste viděli kolo, které jezdí po vodě?

Guy Howard-Willis měl odjakživa vášeň pro cyklistiku a vodní sporty. A tak přemýšlel, jak obojí spojit dohromady. A tak vyhledal Torpedo7, což je přední novozélandský prodejce sportovních potřeb a technologií. Inspiroval se hydrofoilem (inovativní koncepce křídla využívajícího vztlaku vody – umožňuje zůstat nad vodní hladinou) a společně s cyklo-designérem Rolandem Alonzem vytvořili unikátní sportovní pomůcku, kterou nazvali Manta5.

Manta5 není ani kolo, ani hydrofoil. Přejímá vlastnosti z obou sportovních pomůcek a slouží k jízdě po vodě. Jezdci pomáhá elektrický pohon, takže se nemusí bát, že mu uprostřed jezera dojde dech. Koncept má formu skládačky a je velmi skladný. Bez problémů ho lze přepravit v autě v rozloženém stavu a na místě opět poskládat. Nevadí mu slaná voda a při provozu je velmi tichý.

Kolik taková hračka stojí? Momentálně je v předprodeji za částku kolem 5200 USD. Zda je to moc, nebo málo, necháme na vás. Manta5 je však bezesporu jednou z nejzábavnějších pomůcek pro vodní sporty. Zkrátka a dobře kolo, se jezdí po vodní hladině!

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *