Stylové gadgety

Seatylock: Nejefektivnější způsob, jak uzamknout kolo!

Milujete své kolo a rádi si ho s sebou berete všude, kde je to jen trochu možné? Pak jistě řešíte i zabezpečen proti krádeži. Nevíme, jak vy, ale my jsme již párkrát o kolo přišli. A když už to nebylo celé kolo, tak si zloděj odnesl alespoň sedátko. Tomu je naštěstí konec, protože jsme objevili Seatylock – zřejmě nejlepší zámek na kolo, který je momentálně na trhu. Zajímá vás, proč?

Jak už napovídá samotný název, kromě toho, že jde o zámek na kolo, je Seatylock také sedátkem. Design „dva v jednom“ není rozmarem šíleného návrháře, ale geniálním funkčním řešením. Nikdy zámek nezapomenete doma, protože ho budete mít neustále u sebe.

Seatylock je vyroben z velmi odolného materiálu a je náročné ho poškodit. Kromě toho hravě odolá rozmarům počasí, takže vydrží v původním stavu opravdu dlouho. Ale když už se snaživému zloději podaří zámek překonat, má smůlu, protože tím zničí i sedátko. Jistě uznáte, že únik na kole bez sedátka není příliš komfortní. Drtivá většina potenciálních pachatelů tak raději od svého záměru upustí.

Pokud se vám robustní Seatylock líbí, pořiďte si ho. Prodává se na Amazonu, ale viděli jsme ho i u několika českých specializovaných prodejců. Je poměrně drahý (stojí kolem 3 tisíc korun), ale stojí za to. Máte-li dražší kolo, neváhejte – je kompatibilní se všemi standardními modely.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *