Seatylock: Nejefektivnější způsob, jak uzamknout kolo!

Lenka Němcová
28. dubna 2018
2 minuty čtení

Milujete své kolo a rádi si ho s sebou berete všude, kde je to jen trochu možné? Pak jistě řešíte i zabezpečen proti krádeži. Nevíme, jak vy, ale my jsme již párkrát o kolo přišli. A když už to nebylo celé kolo, tak si zloděj odnesl alespoň sedátko. Tomu je naštěstí konec, protože jsme objevili Seatylock – zřejmě nejlepší zámek na kolo, který je momentálně na trhu. Zajímá vás, proč?

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Jak už napovídá samotný název, kromě toho, že jde o zámek na kolo, je Seatylock také sedátkem. Design „dva v jednom“ není rozmarem šíleného návrháře, ale geniálním funkčním řešením. Nikdy zámek nezapomenete doma, protože ho budete mít neustále u sebe.

Seatylock je vyroben z velmi odolného materiálu a je náročné ho poškodit. Kromě toho hravě odolá rozmarům počasí, takže vydrží v původním stavu opravdu dlouho. Ale když už se snaživému zloději podaří zámek překonat, má smůlu, protože tím zničí i sedátko. Jistě uznáte, že únik na kole bez sedátka není příliš komfortní. Drtivá většina potenciálních pachatelů tak raději od svého záměru upustí.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Pokud se vám robustní Seatylock líbí, pořiďte si ho. Prodává se na Amazonu, ale viděli jsme ho i u několika českých specializovaných prodejců. Je poměrně drahý (stojí kolem 3 tisíc korun), ale stojí za to. Máte-li dražší kolo, neváhejte – je kompatibilní se všemi standardními modely.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky