Volný čas

Milovníci psů, přijďte se pobavit na Dogfest – největší psí fesťák v ČR!

Milujete svého čtyřnohého kamaráda a rádi s ním trávíte volný čas? Pak si vezměte diář a do kolonky 1. září napište „Dogfest“. Právě tento název přísluší největšímu psímu festivalu, který v České republice nemá obdoby. Program je velmi pestrý a nudit se rozhodně nebudete. Užijete si spoustu zábavy i napětí, dozvíte se zajímavé informace a dostanete možnost si zasoutěžit o věcné ceny. Fesťák se bude konat u stanice metra Střižkov na rozlehlé travnaté ploše.

Pokud je nějaká akce nepsanou povinností každého pejskaře, pak je to rozhodně Dogfest. Zavítáte-li na festival s celou rodinou, určitě nebudete litovat. Program byl koncipován tak, aby se pobavil každý. Co konkrétně na Dogfestu uvidíte?

Jedinečný program vás nadchne

Festival začne v 11. hodin a po zahájení shlédnete ukázku práce psích záchranářů. Následuje vystoupení DogFrisbee a chrtí závod, který se během dne ještě zopakuje. V pravé poledne se uskuteční přeskakování na čas (v Bull zoně), závody v plavání a na hlavní stage módní přehlídka. Neméně zajímavá bude ukázka výcviku obrany a poslušnosti.

V odpoledních hodinách proběhnou zakousnutí na čas (jak jinak než v Bull zóně), debaty se známým psím psychologem Rudolfem Desenským, sprint bull-plemen se závažím, skoky do dálky, agility, dog dancing, představení policejních a celních psů, potápění, canicross a mnoho dalších skvělých aktivit.

O zábavu skutečně nebudou nouze, ovšem ani o dobré jídlo (kvalitní street food) a chovatelské potřeby v přítomných stáncích.

Pořadatelé vybrali perfektní místo – cca 25 tis. m2 velkou travnatou plochu v Parku přátelství. Vstupné je za hubičku: jednotlivce stojí vstupenka jen 99 Kč a rodina (2 dospělí, 2 děti) zaplatí pouze 249 Kč.

Hlavními partnery akce jsou město Praha, pojišťovna Allianz a specializovaný prodejce chovatelských potřeb Reedog.

Další články

Vůně, které léčí: Nejlepší byliny pro aromaterapii

Svět v miniaturách: Fascinující hobby modelářství

Chci si koupit venkovní vířivku. Na co si mám dát pozor?

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Zažijte nejnovější pokroky ve světě silniční cyklistiky

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *