Volný čas

Milovníci psů, přijďte se pobavit na Dogfest – největší psí fesťák v ČR!

Milujete svého čtyřnohého kamaráda a rádi s ním trávíte volný čas? Pak si vezměte diář a do kolonky 1. září napište „Dogfest“. Právě tento název přísluší největšímu psímu festivalu, který v České republice nemá obdoby. Program je velmi pestrý a nudit se rozhodně nebudete. Užijete si spoustu zábavy i napětí, dozvíte se zajímavé informace a dostanete možnost si zasoutěžit o věcné ceny. Fesťák se bude konat u stanice metra Střižkov na rozlehlé travnaté ploše.

Pokud je nějaká akce nepsanou povinností každého pejskaře, pak je to rozhodně Dogfest. Zavítáte-li na festival s celou rodinou, určitě nebudete litovat. Program byl koncipován tak, aby se pobavil každý. Co konkrétně na Dogfestu uvidíte?

Jedinečný program vás nadchne

Festival začne v 11. hodin a po zahájení shlédnete ukázku práce psích záchranářů. Následuje vystoupení DogFrisbee a chrtí závod, který se během dne ještě zopakuje. V pravé poledne se uskuteční přeskakování na čas (v Bull zoně), závody v plavání a na hlavní stage módní přehlídka. Neméně zajímavá bude ukázka výcviku obrany a poslušnosti.

V odpoledních hodinách proběhnou zakousnutí na čas (jak jinak než v Bull zóně), debaty se známým psím psychologem Rudolfem Desenským, sprint bull-plemen se závažím, skoky do dálky, agility, dog dancing, představení policejních a celních psů, potápění, canicross a mnoho dalších skvělých aktivit.

O zábavu skutečně nebudou nouze, ovšem ani o dobré jídlo (kvalitní street food) a chovatelské potřeby v přítomných stáncích.

Pořadatelé vybrali perfektní místo – cca 25 tis. m2 velkou travnatou plochu v Parku přátelství. Vstupné je za hubičku: jednotlivce stojí vstupenka jen 99 Kč a rodina (2 dospělí, 2 děti) zaplatí pouze 249 Kč.

Hlavními partnery akce jsou město Praha, pojišťovna Allianz a specializovaný prodejce chovatelských potřeb Reedog.

Další články

Vyberte si to správné vybavení na freeride lyžování

Připravte se na letní grilování

Zamyšlení nad knihou

Jak vybrat florbalový dres? Poradíme vám

Vyberte si brusle s radou od profesionálů

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.