Mobilní jeřáby pro průmysl i řemeslníky

Lenka Němcová
20. února 2020
3 minuty čtení

Manipulační technika se používá v celé řadě oborů. Nemusí jít jenom o sklady, nebo velké průmyslové provozy, aby se nám hodil jeřáb. Mnohdy však nepotřebujeme ten velký, ale ideálním řešením jsou pro nás mobilní jeřáby.

Mobilní jeřáby pro řemeslníky i pro průmysl

Spojení mobilní – jeřáby už dávno není zapovězeno ani řemeslníkům. Manipulační a zdvihací postupy se uplatňují i u menších řemeslných prací. Při práci se sklem, při zvedání těžkých břemen ve stavebnictví či v opravárenství, při montážních pracích, v zemědělství, v potravinářství, v oblasti automotive, při stěhovacích službách a samozřejmě při logistice a skladování.

Mini či mobilní – jeřáb nemusí být stacionárním zařízením ani v průmyslových provozech. V průmyslu nachází mobilní jeřáby své místo například v hornictví, ve strojírenství, v automobilovém průmyslu, při zpracování oceli a ve slévárenství, při zpracování skla, v textilních provozech, při zpracování dřeva i v papírnách.

Firma Uplifter se na oblast minijeřábů a mobilních jeřábů specializuje již více než 20 let

Výrobky, které Uplifter dováží, zcela mění svět manipulační techniky. Firma nabízí japonské minijeřáby MAEDA s nosností až 8 tun a výškou 25,5 metru, které nastavily laťku, pokud jde o funkční možnosti, kvalitu a cenu skutečně hodně vysoko. Pro práci s těžkými okenními a stavebními prvky, s prosklenými fasádami, zimními zahradami i střešními prvky, nabízí německé manipulátory Glaslift GLASWORKER. K dispozici je též celá škála vakuových přísavných zařízení. V sortimentu jsou oblíbenými též přívěsné jeřáby AWAK od firmy Klass, které lze dokonce ovládat radiovým dálkovým ovládáním s dosahem 31 metrů. Nakonec je třeba zmínit kvalitní mobilní jeřáby VALLA s nosností až 40 tun, jež s úspěchem pracují po celé Evropě.

Pronájem i prodej manipulační techniky

Firma Uplifter se specializuje na prodej i pronájem manipulační techniky. Nabízí taktéž poradenství při výběru vhodných řešení a kvalitní produktová školení. Součástí prodeje jsou i kompletní záruční a pozáruční služby, zajištění náhradních dílů, i pravidelné revize a kontroly zařízení.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky