Věda a technika

Mobilní jeřáby pro průmysl i řemeslníky

Manipulační technika se používá v celé řadě oborů. Nemusí jít jenom o sklady, nebo velké průmyslové provozy, aby se nám hodil jeřáb. Mnohdy však nepotřebujeme ten velký, ale ideálním řešením jsou pro nás mobilní jeřáby.

Mobilní jeřáby pro řemeslníky i pro průmysl

Spojení mobilní – jeřáby už dávno není zapovězeno ani řemeslníkům. Manipulační a zdvihací postupy se uplatňují i u menších řemeslných prací. Při práci se sklem, při zvedání těžkých břemen ve stavebnictví či v opravárenství, při montážních pracích, v zemědělství, v potravinářství, v oblasti automotive, při stěhovacích službách a samozřejmě při logistice a skladování.

Mini či mobilní – jeřáb nemusí být stacionárním zařízením ani v průmyslových provozech. V průmyslu nachází mobilní jeřáby své místo například v hornictví, ve strojírenství, v automobilovém průmyslu, při zpracování oceli a ve slévárenství, při zpracování skla, v textilních provozech, při zpracování dřeva i v papírnách.

Firma Uplifter se na oblast minijeřábů a mobilních jeřábů specializuje již více než 20 let

Výrobky, které Uplifter dováží, zcela mění svět manipulační techniky. Firma nabízí japonské minijeřáby MAEDA s nosností až 8 tun a výškou 25,5 metru, které nastavily laťku, pokud jde o funkční možnosti, kvalitu a cenu skutečně hodně vysoko. Pro práci s těžkými okenními a stavebními prvky, s prosklenými fasádami, zimními zahradami i střešními prvky, nabízí německé manipulátory Glaslift GLASWORKER. K dispozici je též celá škála vakuových přísavných zařízení. V sortimentu jsou oblíbenými též přívěsné jeřáby AWAK od firmy Klass, které lze dokonce ovládat radiovým dálkovým ovládáním s dosahem 31 metrů. Nakonec je třeba zmínit kvalitní mobilní jeřáby VALLA s nosností až 40 tun, jež s úspěchem pracují po celé Evropě.

Pronájem i prodej manipulační techniky

Firma Uplifter se specializuje na prodej i pronájem manipulační techniky. Nabízí taktéž poradenství při výběru vhodných řešení a kvalitní produktová školení. Součástí prodeje jsou i kompletní záruční a pozáruční služby, zajištění náhradních dílů, i pravidelné revize a kontroly zařízení.

Další články

CNC stroje ovládají současný strojírenský průmysl. Jaké výhody a rizika přináší jejich použití?

4 hlavní důvody, proč při výrobě využívat moderní CNC stroje

A je to tady, drony už létají i s jídlem. Jsou mnohem rychlejší než poslíčci!

Ego: Osobní stylová korejská polo-ponorka

Vědci mají jasno: Na Marsu je čistá voda!

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Jeřáb je skvělý pomocník, ale musí se to s ním umět. Já pracuji na vrakovišti a jeřáb používám denně. Je ale malý, takže se ovládá dobře. Už na něm máme dokonce i jeřábovou váhu, kterou jsem sám objednal z https://www.vahy-vaha.cz/jerabove-vahy a v práci mi to pak proplatili. Chtěl jsem mít přehled o tom, s jakou váhou manipuluji.